Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kapcsolatban lenni? Minden jó dolog tiltott lesz. Pl, kizárólag 1 emberrel lehet BESZÉLGETNI.

Figyelt kérdés
Néha nem tudom Magyarországon zárják be jobban az embereket vagy a muszlim országokban a nőket. Még ott is lehetnek barátaik, érdeklődési körük az embereknek, Magyarországon, pláne a gyakorin szocializálódott embereknél pedig, a kapcsolat maga a börtön. Feltesznek ilyen kérdéseket pl: ha van párod, mit akarsz te más emberekkel beszélni? WTF?

2022. nov. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdésem mi az általánosan elfogadott. Ugyanis mostanában arról győzködnek, itt a gyakorin és személyesen is, hogy az általánosan elfogadott az hogy tilos "irroggatttni". Mivel ha kapcsolatban vagy, akkor mindent a pároddal, vagy pedig a google-val kellene megbeszélned, és "rááirrrrrni" valakire vagy ha valaki "rádirrrrt", az halálos bűn..


Mostanában ezt sok embertől hallottam vagy olvastam. Itt vagytok ti most kb eddig 5-en a kontra véleményetekkel. Örülök. Ez is valami.

2022. nov. 21. 15:19
 22/42 anonim ***** válasza:
88%

Miért írod 3 r meg 3 t betűvel?

Mit jelent neked az írogatás? Mármint tartalmilag?

2022. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
73%

Ennyire unatkozol h van időd másokkal írogatni? Ennyire nincs saját életed?

De jó neked😃😂

Én dolgozom, háztartást vezetek, párommal foglalkozom, a hobbimmal, a barátaimmal néha pár teló vagy összejövetel(nem sok van) nincs időm még minden jött menttel írogatni is....

2022. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Azért mert általában idegben van aki ezt így mondja, fröcsögi bele közvetlenül az arcomba, 5 cm-ről, hogy mit irrroggattsz másokkal. Persze mindezt halkan, de ez nem változtat az idegállapotán.

Tartalmilag azt jelenti, hogy semmi olyanról nincsen szó ami bármilyen kapcsolatot előrevetítene. Ha nekem írnak ilyet azonnal hárítom.

De általában nem is kezdik el, ha valaki igen, (és nem gyengeelméjű) azonnal megérti a hárításomat. A gyengeelméjűekkel pedig nem szoktam beszélni, mert amúgyis lefárasztanak.


Azért tettem fel így a kérdést mert már egy kicsit úgy voltam vele, nem is remélem hogy vannak itt olyanok akik szerint a cset nem maga a fertő. És csak szerettem volna megtudni mennyire súlyos ez manapság.

2022. nov. 21. 15:29
 25/42 A kérdező kommentje:
Na megjelent a gyakorira írogató nénike akinek nincsen ideje hetente 3 szót írni a barátaival és munkatársaival, de gondolom a gyakorin már több km szövegnél tart 🤣🤣🤣. De neki nincs ideje.
2022. nov. 21. 15:31
 26/42 A kérdező kommentje:

Sajnos az a baj, hogy most ez alatt a kérdés alatt is kb 5:1 az állás. :(

EZ nagyon szomorú. Itt is megjelent a 23-as.

2022. nov. 21. 15:33
 27/42 anonim ***** válasza:
😛😘😂
2022. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%

Semmi kifogásolnivaló a beszélgetésekben.

Hozzáteszem, ha egy hapsi rám írna "csak úgy", azt azért nem veszem be, hogy unatkozik meg érdeklődik meg nem tudom. Nagyon ritka ez. Ezer éves osztálytárs, szomszéd, de ilyen szökőévente van.

2022. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Csak úgy nem is, csak ha valami konkrétat kérdez. Velem legalábbis ilyen szokott csak előfordulni, hogy kérdeznek valamit, nem gyakran de néha van valami. Meg az a fura hogy emberek, minek vagytok ismerősök facebookon? Nem vicces? És akkor kérdez valamit az "ismerősöd", akkor már nem is az ismerősöd, mert nem kérdezhet. De akkor minek vagytok bejelölve?
2022. nov. 21. 15:39
 30/42 anonim ***** válasza:
87%
Te milyen szer hatása alatt állsz? :D
2022. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!