Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kapcsolatban lenni? Minden jó dolog tiltott lesz. Pl, kizárólag 1 emberrel lehet BESZÉLGETNI.

Figyelt kérdés
Néha nem tudom Magyarországon zárják be jobban az embereket vagy a muszlim országokban a nőket. Még ott is lehetnek barátaik, érdeklődési körük az embereknek, Magyarországon, pláne a gyakorin szocializálódott embereknél pedig, a kapcsolat maga a börtön. Feltesznek ilyen kérdéseket pl: ha van párod, mit akarsz te más emberekkel beszélni? WTF?

2022. nov. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

39 Nem csetelget meg írogat. Ezt nem tudod megérteni. Hanem van valami téma, ami felmerül, és beszél róla. Ez az amit sok ember képtelen megérteni. Mert a témáik így néznek ki: 99 % szex, ki kit szeret, ki a jobb, ki kivel van, és 1 % minden más. Da ha valakinek ez úgy van hogy minimum a fele érdeklődése az nem a "szex, ki kit szeret, ki a jobb, ki kivel van", hanem más dolgok. Ezt csak az érti aki ilyen.

Meg az hogy saját tapasztalat, ha szeretem a párom, azt az összes ember akivel csetelek észreveszi. Olyanokat írok amiből kiderül, akaratlanul is, ha meg nem érti akkor törlöm az embert, az ilyeneket szoktam törölni. Azért nem vagyok féltékeny erre mert a páromról is ezt feltételezem.


40es igen elég fura a face ;) én mondjuk csak 2-3-at töröltem ilyenből aki nem írt, akinek zavart hogy mindig megjelenik a feje a cseten utána, de aztán rájöttem, hogy van a korlátozás funkció is.

Amúgy nagyon ritkán szoktam csetelni. Csak mégis, néha jól jön.

2022. nov. 26. 12:35
 42/42 anonim ***** válasza:
40-es meg 38-as vagyok, és teljesen kiiktattam az életemből ezt. Az Én párom is hason szőrű szintén. Az emberek logikatlanok és semmi más nem jut eszükbe amint amit írtál, de az előbb említettem, hogy ha az érdekük ķínja akkor tudnak kereseni. Engem azóta érdekes megtalálják a telószámom és hívnak. Mondjuk nekem a szakmám miatt kell ez.
2022. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!