Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkívántam egy régi jóbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam egy régi jóbarátomat mit tegyek? 24/L

Figyelt kérdés
Már legalább 12 éve ismerjük egymást és 8 éve nagyon jó barátok vagyunk, ő mindig egy kicsit többet érzett irántam, de én soha nem akartam tőle semmit, nem akartam egy jó barátságot elrontani, egyszer elcsattant egy részeg csók és ennyi volt. Viszont az utóbbi időkbe, ahogy találkozgatunk meg beszélgetünk valami más... izgatja a fantáziámat csak ezzel az a baj. Hogy én 4 ő pedig 5 éve kapcsolatban van. De ahogy észrevettem még ő sem felejtett el teljesen. Mit tegyek? Nem akarom megcsalni a páromat de annyira megkívántam, amit nem értek, hogy miért most? Régebben miért nem volt meg ez?

2022. nov. 22. 13:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az ilyen. A kapcsolatodat ne add fel, mert csak kívánod főleg úgy h ha minden működik a jelenlegi pároddal. Netán ha egyszer tönkremenne a kapcsolatod és az övé is akkor keresitek egymást újra.
2022. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek arról híresek, hogy képesek elnyomni az ösztöni késztetéseiket az elveik és a szeretteik érdekében. A többi emberszabású ezt nem teszi.

Te hova tartozol?

2022. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
2. Szerintem meg pont az ember, aki nem megy mindenkivel el, akivel csak lehet. Vagy akit lehet vinni, inkább vigyék is. Sajnálom a srácot.
2022. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezt írtam én is. Nem értem az ellenvetésed :D
2022. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
4. Bennem inkább az volt, hogy neked ez oké. De így tisztázódott, köszönöm.
2022. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg kívántad akkor nincs mit tenni akkor meg kell hogy kapnád egy éjszakára és ki kell élvezned minden percet vele
2022. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel: önkontroll.
2022. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy beindult nálad az a mechanizmus, ami a legtöbb emberben is munkálkodik, hogy amíg valami/valaki könnyen elérhető, addig nem érdekes, és nem vágysz rá, amikor viszont már nem egy karnyújtásnyira van az az adott dolog/illető, akkor rögtön meg akarod kaparintani.
2022. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, így csak kísertitek magatokat. Mind a ketten kapcsolatban vagytok. Viselkedjetek felnőtt emberként.
2022. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%

6. Te is így tennél, kapcsolatom belül is? Elmennél mással mert jaj most megkívántam?


Mondjuk bennem ilyen fel sem merülne, de kinek mi... Aki szereti a másikat, nem kíván mást, pont.


23/N

2022. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!