Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöljem a féltékeny barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem a féltékeny barátommal h egyik hétköznap munkahelyi ünnepi ebéd lesz, vagy jobb eltitkolni?

Figyelt kérdés

Mindenből képes veszekedést csinálni, vagy ellenőrizni.

Valami munkaünnepe vagy mi alapján lesz egyik hétkoznap 14-16-ig egy "ebéd" egy vendéglátóhelyen(párom vendéglátós és az összes vend.látó helyet és dolgozókat ismeri),amire munkahelyről fogunk menni.(onnan pedig haza mindenki, 16 után, mint rendes munkaidőben)


Nem szokott értem jönni, munkában nem hívogat, nem találkozunk naponta, sanszos h meg sem tudná hogy lesz egy ilyen "csapatépítő"

De ha meg elmondom, lehet jönne ellenörizgetni, szétnézni, vagy hívogatna közben, vagy nem tudom, de nagyon kreatív abban amikor belém köt vádol. Nem akarok veszekedni



#veszekedés megelőzés
2022. nov. 23. 08:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy?


Minek vagy egyáltalán együtt ilyen férfival?

2022. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az őszinteség.

Mondd el neki, mikor és hol lesz az ebéd. És azt is, hogyha odamegy ellenőrizgetni, akkor be is van fejezve a kapcsolat.

2022. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
13%
Miért lett ilyen bizalmatlan?
2022. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt ilyen barommal?
2022. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy ilyen barommal?


Amúgy mondd meg neki hogy ez a program, ha odamegy kutakodni akkor meg viszlát.

2022. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Kizárásos alapon a barátom.

A többi szexhajhász, vagy igénytelen köcsög idióta.

A barátom mwg komolyan vesz helyes ügyes okos szeret is. Csak van ez a tikkje, de inkább ő, mint sok más sz.rember.

8 éve vagyok "egyedul", azalatt 3 barátom volt, egyik se jó.

A többi akikkel ismerkedtem randiztam még náluk is bőven rosszabbak.


Mostanában is ismerkedtem:

Egyik kőbuta biztonsági őr, sokat beszelgettem vele, de távolság is lenne kb 30 km, és mégcsak nem is fárasztja magát h találkozzunk, pedig nyitott voltam

Másik okos ugyes, de az sem tesz semmit az ismerkedesbe, csak csetelunk csetelunk cseteleunk.


Elegem van a társkeresésbol.

2022. nov. 23. 09:25
 7/43 A kérdező kommentje:
De miért kéne elmondanom amugy?
2022. nov. 23. 09:25
 8/43 A kérdező kommentje:

Az utobbi 8 évem ugy nézett ki, hogy volt egy 2x2 éves kapcsolatom, 2 sráccal, és most van ő akiről írtam.

A többi évben teljesen egyedul voltam vagy ismerkedtem randiztam.


En nem tudom mi van a férfiakkal de a felhozatal elkeserít

2022. nov. 23. 09:28
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nincs normálisabb.

Én biztos nem titkolnam el

2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
"Komolyan vesz"?? Ez miben nyilvánul meg? A leírásod alapján egy hűtlen ribinek tart, és simán beégetne a kollégáid előtt...
2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!