Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom magánéleti gondjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom magánéleti gondjai miatt nem foglalkozik velem annyit,hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

A nagybátyja szuicid gondolatokkal bombázza a családot és mellette még most a páromnak is van egy kialakulóban lévő betegsége és ez teljesen leviszi az életről,így velem is kevésbé foglalkozik. Fogunk találkozni,beszélni is szoktunk csak azt érzem,hogy eltávolodott tőlem. Nekem is szükségem van rá,de teljesen megértem a helyzetét. Alapból az is baj,hogy én több törődésre vágyok és tegnap mikor ezt elmondta telefonba ,úgy fejezte ki magát,hogy nekem ő nem elég ,meg én többet igénylek mint ő. Annak örülök,hogy ez neki is feltűnt ,hogy most máshogy viszonyulunk egymáshoz és hogy szeretne rájönni,hogy mi lehet a megoldás+ elismeri,hogy most a kapcsolatunk kicsit háttérbe szorult.

Tudom,hogy férfiból van és az ego sokat jelent,meg azt is tudom róla hogy inkább magába szereti fojtani a dolgokat és faggatni sem szeretném,viszont érteni akarom őt,hogy mi zajlik benne,relatíve sokat is beszéltünk erről tegnap.

Ilyenkor mivel tudok neki segíteni vagy éreztetni vele,hogy ne forduljon el tőlem,mert én így is elfogadom és mellette állok?

Köszi a segítséget.



2022. nov. 23. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hallgatás olykor többet ér....néha egy üzenet (ha nem találkoztok) amivel értésére adod, hogy szereted, attól még hogy ez a helyzet. Nálunk ez jött be.
2022. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Ezen leszek.
2022. nov. 23. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az egészségi állapota felől, úgy hetenként egyszer-kétszer.
2022. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!