Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kellene aggódnom? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellene aggódnom? A pasimnak szerint én beteges vagyok és korlátozni akarom.

Figyelt kérdés

Baj az ha azt mondtam nem illik házas nőkkel flörtölnie és baj ha nekem nem tetszett,hogy olyan nővel ment ki nyaralni két hétre akivel összeakart jönni? Ez előttem volt azt mondta és nàla is aludt a csaj. Akivel flörtölt házas nővel ezzel a nővel barátnők is. Velük ment ki nyaralni és engem otthon hagyott. Az is kiderült róla,hogy egy exével fent van Facebookon és azt mondta azért nem törölte le mert csoportkép. Ez is a házas nő barátnője .A csoportkepen megöleli. És még sok lányhaverjával is pózolt. Egyik olyan kép volt ahol a könyöke a nő lábának fenti részén volt eléggé egy ülős képen és olyan volt mintha a melléhez érne. Ti megbíznátok ilyen férfiba? Szerintetek egy ilyen ember komoly kapcsolatra vágyik? A házas barátja mikor megtudta feltekenykedtem,azt mondta neki egyből hogy szakítson velem. Szerintetek volt köztük valami?

A kapcsolatunk elején azt mondta nem beszélget privátba a házas nővel. De kiderült,hogy mégis.

Miért követi valaki az összes exét?

Kértem ne kövesse az exeit. És azt a lányt se akivel összeakadt jönni de nyaralásuk alatt még privátoztak is,pedig együtt nyaraltak. Azt mondta nem csalt meg,de olyan fura volt nyaraláson. Még videóchaten is direkt bement a szobájába hogy ne lássam kikkel van.

A bizalom megingott bennem. Hisz azt fogadta nekem hogy nem beszél más nőkkel de chaten azokkal is beszélt akiket törölt.

Sokat kértem szerintetek?



2022. nov. 27. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem dobnod kell a palit.
2022. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én azt nem értem, miért vagy együtt egy olyan emberrel, akinek az életvitelét, viselkedését ezer és egy ponton erkölcstelennek tartod (egyébként teljes joggal).
2022. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki. Kuka ez az ember. Legjobb védekezés a támadás. Nyakig sáros az ember.
2022. nov. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
97%

De megcsalt babàm.


Dobd ki, aztàn keress egy normàlisabb faszit.

2022. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Szórakoznak vele a nők ő meg hülye.
2022. nov. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a πcsába, jobbat érdemelsz.

N

2022. nov. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kivágtam volna, hogy más nőkkel megy nyaralni, engem meg otthon hagy..
2022. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A bizalom megingott bennem. Hisz azt fogadta nekem hogy nem beszél más nőkkel de chaten azokkal is beszélt akiket törölt."

Ne aggódj, az árt az egészségednek. Jobb, ha szakítasz. Ha bizalom nincs, semmi sincs.

2022. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha saros, ha nem; ez messze egy olyan vonal atlepese, ahol Teged a legkevesbe sem vesz figyelembe. Tudom, vak a szerelem; ateltem en is. De ezzel igy csak a sajat obecsulesedet fogod tonkre tenni. Jol erzed, amit erzel. Nem vagyok a helyedben, es nem is engedtem volna eszkalaodni a dolgokat eddig; de egy pont a reszedrol, amikor elkuldod oda, ahova valo, mar egyertelmu. A lenyeg: egyutterzunk veled. De a lepes rajtad mulik. Tudod mi a helyes.
2022. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!