Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki kedvesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki kedvesen, hogy én nem szeretnék vele összejönni?

Figyelt kérdés
4 napja kezdtünk el beszélgetni, de már most azt írja, hogy szeret. Olyan üzeneteket ír, hogy nem bír nélkülem lenni és nagyon hiányzok neki. Eddig erre nem tudtam mit írni, ezért mindig visszaírtam, hogy én is, viszont így utólag tudom rossz ötlet volt. Nagyon aranyos a fiú és teljesen belémesett, ami nagyon durván látszik. Eddig egyszer találkoztunk, de akkor is nagyon zavarban volt. Nem akarom megbántani semmiképp, kérlek segítsetek!

2022. nov. 30. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom feltétlenül most megmondani neki, egyenlőre éreztetni szeretném vele, hogy én nem szeretnék tőle semmit.
2022. nov. 30. 17:02
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy nem azonosulsz az ő érzelmeivel. És mindenképpen ki fog akadni, tehát ezt nem fogod tudni elkerülni. Viszont nagyon jó lenne, ha tudatosítanád magadban, hogy ez nem a te sarad. A hiba az ő készülékében van.
2022. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Normálisan, határozottan és minél előbb mond el neki, mert csak nagyobb zűr lesz belőle.

Egyébként sem okés a srác, hogy ennyire hamar ilyeneket mond.

2022. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Valami aranyos kis tini?

Próbáld szeliden elmagyarazni hogy te nem erzel annyit mint ő.

De biztos vagy benne h lesz majd egy aranyos bnője.

2022. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem kéne alá adni a lovat, kérdező!

ennyire hülye hogy lehetsz, hogy odaírod "én is", miközben éppen le akarod koptatni??!!

gondolom, az egódnak azért jólesik!

2022. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell kedvesnek lenni, meg húzni az időt, csak ő lovalja bele bele minél jobban magát, neked meg hazudoznod kell és ezzel egyre mélyebben megbántod őt, amikor szembesíted.

4 nap telt el, bőven belefér, hogy megírod, hogy átgondoltad, nagyon kedves, de az érzelmeit nem tudod viszonozni, és nem érzed azt, hogy lenne közös jövőtök. Így is bőven belefér, hogy egy olyan emberrel futottál össze, aki hisztériás rohamot kap, és elhord mindennek, mert átverted, aki 1 randi után szerelmet vall, általában hogy finom legyek mentálisan instabil.

2022. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen ferfiaktol mentsen meg az eg. Nekem is volt ilyen, 1x latott, vissza irtam neki unalombol, es belem volt betegedve onnantol. Mar az eskuvot tervezte, en is feltem megmondani neki hogy en nemnakarok semmir, beszelni sem. De aztan elgondolkoztam es rajottem hogy nem az en dolgom ez az egesz, es ha igertem volna is valamit (nem igertem) akkor is meggondolhatom magam es barmikor ugy donthetek nem akarok vele beszelni. Persze amikor megmondtam, azt irta en hitegettem es atvertem..sajnaltatta magat vegig.
2022. dec. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
" teljesen belémesett, ami nagyon durván látszik" Nem, nem esett Beléd, csak beteges. Mondd meg, hogy az eddigiek alapján nem érzed úgy, hogy egymás mellett van a helyetek, és itt zárd le. Többet ne állj vele aztán szóba. Menekülj az ilyentől, mert nagyon nincs rendben.
2022. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fogod megbántani azzal, hogy őszinte vagy viszont neki valószínű, hogy kicsit rosszul fog esni.

Mindenképp minél hamarabb kedvesen és legfőképp őszintén írd le neki, hogy kedves, meg szimpatikus de nem viszonzod az érzéseit

2022. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!