Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznetek, hogyha a párotok nélkületek utazik egy helyre a baratjához, ahova Ti is nagyon szeretnétek eljutni? Azt mondta, most neki volt lehetősége, majd megyünk mi is

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a Páromat, kizárt hogy nélkülem menjen 😃
2022. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ha utaznék vhova szeretném, hogy közös élmény legyen. De leszar
2022. nov. 30. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Részletek?

Ha anyagilag, időben, nem engedhetném meg magamnak, jó utat kívánnék, ha arról van szó, hogy meg sem kérdez, akkor szarul.

2022. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg sem kérdezett. senkinek érzem magam. azt hittem mondotok vmi biztetot
2022. nov. 30. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatunk ha nem tudunk infókat, mint pl mióta vagytok együtt és meg volt-e nekik régóta beszélve.
2022. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem írtál a részletekről, körülményekről - pl. hogy esetleg azért megy-e nélküled, mert csak őt hívta meg egy barátja, - vagy sorolhatnék egy csomó más kérdést, ami nélkül szerintem csak találgatni lehet, nem pedig érdemben véleményt formálni.
2022. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Hiányosak az infók.

- Mióta ismeri a barátját? Te ismered egyáltalán ezt a barátot?

- Mióta volt megbeszélve az utazás? Csak párodat hívta meg?

- Anyagilag hogy álltok, beleférne kettőtök utazása is?

Amíg ezekről nem kaptunk infókat, érdemben nem tudunkreagálni. Személy szerint ha én nem ismerném a barátot akkor engedném hadd menjen a párom egyedül, eszemben se lenne rányomni magam egy tök idegenre kb csak mert én is el szeretnék jutni arra a helyre ahol ő lakik, mert gondolom a párod barátja lenne a házigazda, vendéglátó. Kellemetlenül jönne ki ha a barátod téged is vinne úgy hogy te a másik illetőt nem is ismered. Nyilván ha ismeritek egymást akkor azért más a helyzet.

2022. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem menne.
2022. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!