Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnetek ha a párotok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnetek ha a párotok már 2-3x drogozott buliban?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk 6 eve es korulbelul 1 eve volt egy eset amikor kiderult hogy kiprobalt egy drogot buliban. Erre azt mondtam nem erdekel, kiprobalta, oke, biztos soha tobbet nem nyul hozza. Aztan par honapra ra elmondta, hogy megint nyomta buliban, arra mar teljesen kiakadtam, de nem erdekelte. Aztan most mondta, hogy a kovetkezo buliban is nyomni fogja es hogy nem igeri hogy az lesz az utolso. Hiaba kerem hogy ne... nektek ez beleferne?

2022. nov. 30. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Menekülj!
2022. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Attól azért nagyban függ, hogy milyen drogról van szó.
2022. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem férne bele. Ha a múltban próbálta az még úgy ahogy oké. De hogy a mai napig.. na nem.

De ismerem magam annyira hogy tudom, nem bírnám elhagyni. Félnék, hogy a szakítás rátenne egy lapáttal és tényleg nagy baj lenne idővel.

Próbálj beszélni a fejével. Ha kell, többször is. Ha fontos vagy neki te és az egészsége akkor cselekszik. Ha viszont nem változtat később sem, nem érsz neki annyira mint a drog. Utóbbi esetben pedig már nyugodtabb szívvel hagynám ott mert úgy érezném, már annyira nem is szeret.

2022. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Drogossal soha. Mindegy, hogyan magyarázza a bizonyítványt.
2022. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nekem ez nem férne bele.


Nem várnám meg, amíg századszorra ígéri meg, hogy ez lesz az utolsó alkalom.


Ha most nem tud vagy nem akar leállni vele, akkor mitől tenné később? Egyre nehezebb lesz, nem könnyebb - de ezt szerintem te is tudod.


Nehéz lehet így neked, hogy nem pár hónapos ismeretség, hanem 6 éve együtt vagytok.


Én biztosan döntés elé állítanám, mert nem tudnám végignézni, hogy valaki, akit szeretek, rálép egy olyan útra, amivel tönkreteszi magát.

2022. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Speed volt az elso alkalom, aztan 2x ecstasy. Azt mondta, az elsot nem erezte, ezert volt a 2. alkalom, most pedig ez lesz a 3.


Ez kb 3-4 honapos kihagyassal. Nem tudom, hogy ennyitol lehet-e fuggonek lenni, vagy milyen hatasa lesz. Szerinte csak a buli kedveert...

2022. nov. 30. 22:07
 7/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem lehet.

Szerintem ettől még nem kell betoljni.

Én rendszeresen drogozom és azokat tolom amit írtál.

2022. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
egyebkent elmondta es nem titkolja, valahol ezt ertekelem. de nem tudom ezt elfogadni en teljesen ellene vagyok. viszont o meg nem enged belole
2022. nov. 30. 22:10
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nálam a cigi, drog és a rendszere alkohol fogyasztás kizáró egy kapcsolatban.
2022. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Hármas vagyok.

Értem én, hogy kicsit hosszabb volt a válaszom mint a többieké. De pont annyira a "nem" mellett voltam mint mindenki más. Akkor kérdem én: mitől lettem teljesen lepontozva? Nem szokott érdekelni, de most őszintén kiváncsi vagyok a miértre. 😃

2022. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!