Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb ido, amit szex nelkul toltottetek kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt nem pl. egy baba szuletesere gondolok, ahol nyilvan hatterbe szorulnak az egyuttletek, hanem rosszabb idoszakokra, hullamvolgyre, amikor tortent egy nagyobb osszeveszes. Lehetnek ezek akar hetek/honapok is, mire egy melypont utan ujra visszatertetek szexualisan egymashoz?

2022. dec. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nem tartom számon az ilyesmit. Talán egy hónap.
2022. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi két kapcsolatomban egyszer sem volt hosszabb összeveeszésünk (általában max. 2 nap után kibékültünk). Szexmentes időszak volt egyszer másfél hónap nőgyógyászati probléma miatt, de behatolást elkerülve így is végeztünk szexuális tevékenységet. Olyan volt még, hogy három hétig nem tudtunk elég ideig kettesben maradni, akkor sem volt klasszikus értelemben vett szex.

(előző kapcsolatom négy évig tartott, a jelenlegi kicsit több, mint két éves)

2022. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

1-2 hónap.

Kétszer volt ilyen, egyszer egy betegség/fertőzés miatt. Másik alkalommal pedig nem sokkal egymás után halt meg több családtagom is, borzasztóan a padlón voltam, és olyankor nem megy.

2022. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb két hónap, vetélés után. A férjem még akkor is csak nagyon óvatosan mert bármit is csinálni, amikor fizikálisan már teljesen felépültem és akartam is az együttlétet. Azóta is nagyon hálás vagyok neki, hogy ennyire megértő volt.
2022. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hét, elég stresszes időszakban van, hogy kimarad ennyi. Vagy munka/egyetem/szakdolgozat/nyelvvizsga/betegség mitt.
2022. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 16 éve tart, a párom döntött így. Gondolom megviselte a szülések. Nekem rossz így, szerintem nem fogunk mi már szeretkezni.
2022. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
5 hét, merthogy ő tanul az egyetemi vizsgáira😅 egy szex fél óra kb...
2022. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baba már nem baba, de gyerek. Háttèrbe szorított minden mást. Egy évben egyszer szexelünk a férjemmel. 🥵
2022. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!