Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelt kérdés
Meghízott kb.20-25 kg-ot azóta, hogy 6 éve összeházasodtunk. Még 10 kg plusznál mondtam, hogy engem ez zavar, nem olyan vonzó ekkora pluszsúllyal, változtasson az életmódján. Ehhez minden segítséget megadtam neki, egészséges ételeket főztem, mondtam, hogy menjünk közösen sportolni. Bármilyen kaját csináltam,mindenbe csak belekóstolt, majd elment enni inkább egy gyorsétterembe. Sportolni is egyedül akart, aztán soha nem maradt rá ideje. Türelmes embernek tartom magam, gondoltam, hogy akkor fogjuk meg az egészsége oldaláról a változtatást, menjünk el közösen egy teljeskörű kivizsgálásra, elképedt, hogy ez milyen sokba kerül, egyébként is, neki semmi baja, ne akarjam már belebeszélni. Ezt mostanra megélgeltem, hogy bármivel próbálkozom, süket fülekre találok, ellenállásba ütközöm. Leültünk erről rengetegszer beszélgetni, elmondtam neki, hogy nem vonzó így számomra, nem kívánom vele a szexet, ha hetente 1-2 alkalommal szexelünk, akkor is mást képzelek oda. Nem csaltam meg soha, pedig több pasi is megpróbált az évek során felszedni, lett volna rá alkalmam, a lelkiismeretemmel nem tudnék elszámolni. Úgy érzem, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy változtasson, ami sosem fog megtörténni, így nem tehetek mást, mint elválok tőle. Nem akarok veszekedést, hangos perpatvart, akár abba is belemennék, hogy minden maradjon az övé,nem érdekel sem a lakásunk, sem az autónk, sem a közös megtakarításunk, sem egyéb ingóságaink, csak mielőbb tegyünk pontot a végére. Inkább megyek egyedül albérletbe, elkezdtem a nulláról felépíteni önmagam, ezzel megadom az esélyét annak, hogy egy valóban boldog kapcsolatban élhessek később.

2022. dec. 1. 15:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2022. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ez nem csak a szexről szól, hanem arról, hogy egy igénytelen lusta disznóvá vált, aki az egészségét is veszélyezteti. Én nem akarok olyan emberrel együtt lenni, akit ennyire nem érdekel a saját egészsége és nem tesz meg mindent azért, hogy minél tovább együtt tudjunk lenni egészségesen.
2022. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Zowie ***** válasza:
18%
Ez miatt képes lennél elválni, ha amúgy minden más rendben van? Szomorú, hogy ennyire csak a külsőség számít neked, akkor nem is szeretted soha igazán. Meg sem érdemled, sajnálom szegényt. :(
2022. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
El. És elsősorban nem amiatt, mert külsőleg megváltozott, azt még tolerálni is tudnám. De az már igenis zavaró hogy a saját egésszégét ennyire semmibe veszi.
2022. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2022. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Helyedben igen, mert nem szereted egyáltalán.
2022. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Foleg, hogy az en parom alacsony, rajta rengeteg lenne ez a tulsuly.
2022. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen akaratgyengek az elet tobb teruleten is megrekednek. Ezert valogatosak mindket nem, sokat elmond az illetorol, ha valaki egeszsegtelenul tulsulyos.
2022. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
EL
2022. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
20%
És utána? Miből élsz majd?
2022. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!