Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkozik az ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozik az ismerősöm a barátsg extrákkal kapcsolaton? Ő hozta fel viszont most utánna azt mondta még gondolkozik.

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon keveseknek való ilyen kapcsolat, ehhez nagyfokú tudatosság kell, baromira nem arról szól, hogy dugjunk, mert miért ne.

Hogy mi zavarja passz, vagy te, vagy ő már most látszik, hogy nem tudná kezelni a helyzetet.

2022. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mer még nem biztos benne, h menne neki... Mi olyan nehéz ezen?
2022. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

1. "baromira nem arról szól, hogy dugjunk, mert miért ne."


Hanem miről szól?

A "barátság" extrákkal pont arról szól, hogy nem tudsz dönteni barátság és párkapcsolat között. Elköteleződés nélkül akarod kiszórakozni magadat és ehhez találsz partnert (ne nevezzük már barátnak)

2022. dec. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Első válaszoló tuti csaj, barátság extrákkal, az pontosan egy dugópajtit jelent. Más szóval a csávó minden elköteleződés nélkül kúrogatja a csajt, aki nem elég jó nő, ahhoz hogy felvállalja egy kapcsolatba illetve ne szégyellje a társasága előtt. Legalább is én akikkel ilyen szituban voltam ez volt a helyzet.
2022. dec. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

4. Így van. Aki elég jó nő, azzal én kapcsolatot szeretnék meg (akár) hosszútávon családot, gyereket. Azt nem csak egy dugópajtinak fogom tartani. És emellett, igen, barátok IS lehetünk egymásnak, amellett hogy a párom. Csak ezt már nem barátság extrákkal-nak nevezzük.


Aki nem elég jó nő mindehhez, de a kölcsönös kívánás megvan, na az pont jó arra, hogy "barátság" jelszó alatt néha kúrogassam.

2022. dec. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdés inkább, hogy neked belefer-e, hogy használgat...

Amúgy lehet azért visszakozik, mert fél tönkremegy a "barátság".

2022. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem belefér a barátság extrákkal vele, lehet tényleg fél? Ó szóval nem vagyok elég jó nőxd köszönöm mindenkinekxd
2022. dec. 2. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
De megvoltál már neki? Ez nem derült ki, ha igen, akkor talán neki nem volt jó annyira az együtt lét, esetleg csak egyszer akart felpróbálni, de nem érez vonzalmat irántad. Ha még nem akkor csak kábít, hogy ne tűnjön úgy, hogy ő mennyire pályázik rád.
2022. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem történt még meg csak majdnem..mondtam hogy én még nem akarok szexelni aztán csak csólozás volt ölelés meg ilyenek.
2022. dec. 2. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
7. Jaj, ugyan már. Én a saját szubjektív szempontomat írtam le. Aki SZÁMOMRA igazán jó nő, azzal én komolyabban is szeretnék tervezni. A szexpajti más. Ő is jó nő, csak vágod..nem ANNYIRA jó nő, nem álmaim szerelme. Így értettem.
2022. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!