Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez javulni fog, az érzés ?

Figyelt kérdés

Sokaig eltem egyedul es megszoktam

Gyerekkoromban is szerettem egyedul jatszani.

Voltam házas is.

Most van egy kapcsolatom

A baratom társaságát élvezem de van amikor azt erzem, hogy nem bírom tovabb, megőrülök, fáraszt, leszívja az energiám, egyedul akarok lenni.

Teljesen olyankor mar nincs kedvem fel se kelni az ágyból....

nincs hova menjen mert hozzam költözött, nem rakhatom ki, hogy kipihenjem magam utana .

Utana megint helyre jövök , miutan munkaba megy es par órát nyugtom van


2022. dec. 1. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért költözött oda?


Nem fog javulni, nem vagy boldog.

2022. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt nem értem. Tele van ellentmondással. Azt írod, hogy sokáig éltél egyedül és megszoktad. De már együtt élsz valakivel, akkor ez miért releváns? Voltál házas is. Akkor tudod, milyen együtt élni valakivel, nem? Élvezed a barátod társaságát, de néha annyira leszív, hogy felkelni sincs kedved és elmegy az életerőd? Milyen társaság az ilyen? Ha meg így érzel, akkor miért élsz vele együtt? Miért költöztetek össze egyáltalán?


És végképp nem értem, hogy mégis mitől lenne ez idővel jobb?

Mi változik, amitől azt hiszed, később jobb lesz??


Ha ott van, szarul vagy, ha elmegy, jobban. Ehhez nem kell agysebésznek lenni, hogy tudd, hogy nem jó neked ez a kapcsolat és meg kell kérni, hogy költözzön el.

2022. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem értek egyet az előttem szólókkal!

Miért ne lehetne ezen javítani? Ha valaki sokáig egyedül él nyilván a megszokások rögződnek, még a lakásban is kellenek külön terek, főzök, ez nekem privát idő, csináld a dolgod/szeretném veled megosztani, TV-t nézel baromira nem érdekel, én a hálóban neteznék. Téged az edzés kapcsol ki, menj, engem a barátnőzés, hetente 2x..

Ezeken 3 mondattal túl lehet(ne) lendülni!

2022. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"van amikor azt erzem, hogy nem bírom tovabb, megőrülök, fáraszt, leszívja az energiám, egyedul akarok lenni. Teljesen olyankor mar nincs kedvem fel se kelni az ágyból...."


Ilyen az, amikor valaki azzal él együtt, akit tiszta szívéből szeret és akivel jól összeillik. Bocs, akkor én tévedtem, tényleg.

2022. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy csak rosszul fogalmazta meg.

Amikor egy rossz házasság után élvezed a szingliséget, az szerintem teljesen más, mint hosszú évek magánya után végre együtt élni valakivel. Nagyon megehet szokni, hogy nem kell alkalmazkodni senkihez.

Nekem is okozott gondot, hogy újra megtanulják együttélni valakivel, akinek teljesen mások a szokásai. Hasonlóan magányos farkas típus vagyok, aki teljesen jól el tud lenni egyedül. Megnyugtat és feltölt. A férjem meg az a típus, akinek a feltöltödés az, ha összebújunk, vagy kibeszélheti a napi gondjait.

Ezen nem segít más, mint a nyílt kommunikáció. Egyszerűen megmondtam, hogy szeretem, de nekem kell egy kis idő egyedül. Akkor nyugodtabb vagyok, abból ő is profitál. Elfogadtam, hogy neki ez a majomszeretet kell, és meg is tudom adni. Meghallgatom. Aztán vagy beülök egy kád vízbe, vagy kimegyek futni, vagy fél örát bekuckózok a kedvenc sarokba. Ő meg ezt elfogadta, hogy erre még nekem van szükség, és addig békén hagy.

Te is alakíts ki egy zugot, vagy ülj be a kádba, menj ki a parkba, és töltődj fel. A párod pedig fogadd el úgy, hogy neki ugyanezt a beszélgetés meg a közelséged adja meg.

Ha meg hosszú távon nem tudtok összecsiszolódni, akkor úgyis szakítás lesz.

2022. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy keressen olyat, akivel nem kell erőszakolnia magát minden nap, mert ugyanúgy töltődik, mint ő, és ugyanúgy pihen, mint ő. Miért kell mindenáron összeszokni valakivel, aki ennyire különbözik tőled? Ennyire nem kell félni egyedül lenni! Akkor érdemes valakivel együtt lenni, ha hasonlóan gondolkodtok, hasonlóan éltek és akkor nem a kompromisszumok tömegére megy el minden energiád a napban.
2022. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En parkapcsolatban egyutt elesnel is igenylem h a sajat lakasomban egyedul lehessek.

Ezt elore mindig elmondom.

Nem azert zavarlak elert utallak hanem mert igy tudok feltoltodni. Szoval 2-4 orara lepjen le akarhova. Vasarolni kajalni tokmindegy.


Introvertaltkent mas hogy nem megy ...

2022. dec. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert teljesen ilyen vagyok csak férfiban. Mivel nagyon jól elvagyok egyedül, ezért fontos nekem, hogy a párom is feltalálja magát, ne a nyakamon lógjon folyton, tudjak elhúzódni, magam lenni, mikor azt akarom és ő ezt ne vegye zokon. Épp ezért van a lakásomban a garázs, ami már bár és man cave is egyben, az az én magánterületem.
2022. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Jobb egyedül, de a kapcsolat összeköltözéssel kellett neked. Az, hogy voltál már házas, nem tudom, miért releváns infó (= képes vagy egy ellenkező nemű emberrel együtt élni? Vagy mit akartál ezzel közölni?).

Szerintem tedd rendbe magad - esetleg menj el pszichológushoz.

2022. dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog javulni ez az érzés.
2022. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!