Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes férfival gyerekvállal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes férfival gyerekvállalás? Ha van a párodnak gyereke hogy alakult a gyerekvállalásotok? Milyen nehézségeitek voltak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem voltak különösebb nehézségek, előre lefektettük az elvárásainkat, össze lehetett egyeztetni.

7 év után lett az első közös gyerek, a nagy akkor volt 11 éves. Neki sem volt ellenére, beszélgettünk vele is, hogy mit gondol. Szerencsére jó gyerek, mindent meg lehet vele beszélni elég őszintén, nem ért támadás, mint "új nőt", ahogy itt szokták írni. Bár én alapjáraton imádom a gyerekeket, és ők is engem, ahogy észrevettem, de ilyen családhoz kell is szerintem. Máshogy nem megy.

2022. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Két gyereked lenne egyszerre, kettőt kéne ellátni.

Szép kilátások.

Az a legjobb, mikor látjátok előre, mégis belementek.

2022. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt ellenére a gyereknek.... és ha igen az kb kit érdekel???!! Majd a befőtt teszi el a nagymamát
2022. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ő 47 éves volt 4 gyerekkel, én 20 voltam akkor, azt mondtam h maximum egy évet tudok babára várni, ha nem akkor szakitok vele, végül nem tartotta be az egy évet és kidobtam:)
2022. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

4.

Hatalmas 😂. 20 évesen 1 évet adtál?

2022. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
A nő magának szüli a gyereket, ezt tartsd fejben
2022. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
6nak igaza van. Maximálisan igaza van.
2022. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
5: igen. Nem ertem pontosan ezzel mi a probléma?🫤
2022. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 az a baj, hogy ezt a legtöbb nő nem fogja fel. Pontosabban nem ÉRTI, hogy ez mit jelent. Aztán mikor esetleg válás van, akkor meg rinyálnak ezerrel, hogy ott maradtak jó esetben egy gyerekkel és iskolába kell vinni, nincs szabadidejük, sokba kerül, stb., stb.. Pedig szó szerint maguknak szülik.
2022. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem kezdenék komoly kapcsolatot gyerekessel.


Szexelni oké, ha jó az ágyban de ennyi a max. Én nem kapok agyf... más gyerekétől (mert a nevelem sajnos sokszor nem opció, ugyanis "nem vagy az anyám").

2022. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!