Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

3 hónapja jártunk a barátommal, azonban én eléggé elrontottam a dolgot a viselkedésemmel, ő pedig mondhatni kiábrándult belőlem emiatt. 2x szakított úgy, hogy még aznap visszajött hozzám. De a 2. békülésünk után én h*lye megint összevesztem vele egy apróságon, amivel nagyon elvágtam magam nála. :S Pedig az elején nagyon odavolt értem, kb 2 hónapig. Most negyedszerre szakított, úgy tűnik, végleg. De én nem akarom elveszíteni, bűntudatom van, tudom, hogy én rontottam el, és jóvá akarom tenni. Hétfőn szakított, azt mondta, jobb lesz neki egyedül. Kedden még én írtam rá, azonban szerdán már ő írt magától, hogy jobban vagyok-e. Ez nagyon meglepett, hogy érdekli. Vagy csak kedveskedni akart, hogy ne haragudjak érte? És ma is írt, hogy hogy vagyok, ez is furcsa.

Hétvégén valószínűleg pont egy helyen leszünk, mit tegyek, hogy mégis visszajöjjön? A haverja szerint várjak 1-2 hetet, és meglátjuk, mennyire komoly a döntése. De ha véletlenül találkozok vele? És miket írjak neki? Lécci ne azzal gyertek, hogy adjam fel.


2010. szept. 30. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, akkor neked békén kéne hagynod. Majd ő kezdeményez, ha akar valamit.
2010. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont hasonló van barátnőmmel is, elegem van. minden kis szarból nagy ügyet csinál. nem írtam neki vissza üzenetet mert 12 órát dolgozok, alszom 5 órát, és elmerek aludni éjjel amikor üzenetet írt nekem.
2010. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!