Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek jó "mozaikanya"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó "mozaikanya"? A páromnak van gyereke és sok éve elvált mikor megismertem, Hogyan ne zavarjon a párom mútlja? Ha hívja a volt felesége és le van mondva a program a gyerek miatt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadjam el a gyereket aki elég sokat van az apjával?

Ezeket hogyan kell kezelni?

Hirtelen minden a nyakamba zuhant és nem tudom hogy kezeljem



2022. dec. 6. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha már most nem tudod hogyan kell hozzáallni később se fogsz, mert megol az irigység.
2022. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hogy kell kezelni ezeket a dolgokat?
2022. dec. 6. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Tisztában lenni azzal, hogy a gyermek az első, te nem leszel az első helyen soha, még akkor sem ha közös gyerek születik.

Elfogadni? Meg kellene szeretned elsősorban, mert nem tehet róla, hogy a szülei elvaltak.

Nem az anya szerep a lényeg, hanem amolyan barát, akire számíthat, aki meghallgassa példának okáért.

2022. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Már most sem működik a kapcsolatod, csak szólok. Elfogadni sem fogod soha ezt a felállást. Szerintem ebben az esetben tűrd el, rengeteg párkapcsolatban élő ember rengeteg dolgot eltűr. Így működnek a felnőtt párkapcsolatok! Tudod milyen ritka az, amikor minden szuper? Eltűröd, megalkuszol, bosszankodsz, veszekedtek. Általában ezek a túlélési technikák, válassz!
2022. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szeresd a gyerekét, nagyon, szeretettel fordulj hozzá, az egész hozzáállásod az irányában legyen szeretettel teli, szüksége van egy kis támogatásra, megértésre egy gyermeknek, ne irányítsd, hanem terelgesd, ötleteket adhatsz neki, de nem nevelheted, legyél úgymond a legjobb barátja és akkor sima ügy. :)
2022. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Ezért nem kell gyerekes pasival kezdeni exanyucival.

Kérdésedre csak annyit tudok mondani hogy van aki tudja kezelni és van aki nem. Te nem fogod tudni. Nincs jò tanács, nincs mindent megoldó trükk erre.

Ha zavar akkor később még jobban fog és ha saját gyereked lesz akkor szét fog vetni az ideg hogy kétfelé megy a pénz meg a figyelem. Exanyuci meg röhög rajtad. De gondolom ez a pasi volt a legjobb az összes közül igaz?! Kölykökkel meg exanyucival.

2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Én próbalom magam kivonni a nevelésből, inkább haverkodok a gyerekekkel. Akkor vagyok "az anyjuk", ha a párom nincs itthon, és rám maradnak a gyerekek.

Nemigazán szólok bele a nevelésükbe, max ha valami nagyon zavar, akkor elmondom hogy szerintem mit hogy kellene.

A tanulásban is akkor segítek, ha az apjuk nem tud (bizonyos targyak), bár szerencsére ők elég okosak.


De nincs varázsmódszer hogy mitől leszel jó. Nem tudom mit gondolnak rólam, mielőtt ideköltöztem nagyon távolsagtartóak voltak, de mostmár elfogadtak.

De én se tudom mi a jó, csak csinálom ahogy érzem.

2022. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy. Legyen eszed és menekülj.

Persze egyik kapcsolat sem tökéletes, de egy gyerek túl nagy kompromisszum.

A pasi milyen kompromisszumot köt a kedvedért? Miben igazodik hozzád?

2022. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? 30 alatt/körül nem kezdenék gyerekes pasival.

40 felett azért már más, de gondolom, messze vagy a 40-től.

2022. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy mozaikanya, ha neked nincs gyereked.

Én ez esetben nem is lennék ilyen kapcsolatban.

2022. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!