Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van a párunknak gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van a párunknak gyereke miért vagyunk féltékenyek a volt feleségére? Próbalom megérteni a féltékenységem, a párom évek óta elvalt mikor összejöttünk, együtt élünk, néha jobb néha nem de mindig előjön belőlem a féltékenység

Figyelt kérdés
A gyerek előtt semmi ilyet nem mutatok ki, ő ebből semmit sem érzékel, de valamiért a volt felesége féltékeny vagyok, pedig tényleg csak a gyerek miatt beszélnek minimálisan a párommal.

2022. dec. 6. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden héten meg kell ezt kérdezni?
2022. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert orokke az elete resze lesz. Fogd fel ezt egy baratsagkent , ne arra gondolj hogy a felesege volt .
2022. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha 18 elmúlik a gyerek akkor már az anya sem kell a lathatáshoz, akkor már könnyebb lesz?
2022. dec. 6. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
3. Nyilvan, de ne erre koncentralj mert feszult leszel mindig.
2022. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy élete végéig tartó kapocs. Csak gondolj bele. Érettségi, diplomaosztó, esküvő, unoka, dédunoka. Ezekhez mindig mindkettőjüknek ugyan annyi köze lesz. Neked sajnos soha. Ezért vagy féltékeny. És ha lesz közös gyereketek sem változtat semmin, az a kapocs akkor is ugyan úgy ott lesz.
2022. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de kicsit én is így vagyok most ezzel. Bár mi még csak a kapcsolat elején járunk.
2022. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amióta "mozaik anyuka" lettem még kevésbé értem az ilyen kérdéseket. Én sem vagyok féltékeny a volt feleségre, sőt egyfajta hálát érzek, hogy otthagyta, különben sose lehettünk volna együtt. Főleg nem ilyen szinten...

És a gyerekek se zavarnak, igaz nekem is van, így meg más a helyzet.

2022. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesz könnyebb. Ha eleve ilyen ostoba vagy.
2022. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék ostoba?
2022. dec. 7. 00:16
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9. Tényleg az vagy!
2022. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!