Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem a párom gyerekét sajátomként ha nekem nincs gyerekem? Mindenki azt mondja hogy szeressem úgy a gyereket mintha az enyém lenne

Figyelt kérdés
de én nem tudom úgy szeretni mert nem tudom milyen szeretni egy saját gyereket. Hogy viselkedjek a gyerekkel? Eddig mindig kedves voltam vele, játszunk, főzök neki, közös programok vannak,az anyukát sosem szidom előtte, már jópár éve elvaltak mikor megismerkedtünk ezért nagyobb a gyerek

2022. dec. 7. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
NEM fogod tudni úgy szeretni, ezt határozottan, gyerekes anyaként állitom. Exemnek volt két gyereke mikor nekem még nem, hát, inkább irritáltak, de jó fej voltam addig mig ők nem kezdtek el úgy viselkedni mivel az anyjuk sosem emésztette meg, hogy otthagyta őt az exem (amúgy 6 évvel előttem már, szóval lett volna ideje). Mikor saját gyerekünk lett, akkor fordult a dolog meg nagyobbak is lettek, de sajátodként sosem fogod tudni szeretni őket és nem is kell.
2022. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell ahhoz saját gyerek, hogy valakit gyerekedként szeress.

Viszont a szeretet nem úgy működik, hogy akarattal, hiszen ez egy érzelem. Még a saját anyját sem tudja mindenki szeretni kötelességből, ha nem jönnek ki egymással, pedig az egy elég erős társadalmi elvárás. Ennek a gyereknek meg van anyja, nem kell pótolnod.

Szerintem elég ha gondoskodsz róla pont ahogy írod, aztán majd kialakul, lesz-e köztetek kötődés vagy marad egy távolságtartóbb viszony. A bizalomhoz idő kell, akár évek.

2022. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem elég ha gondoskodsz róla pont ahogy írod,"


Van apja meg anyja.

2022. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ok ahogy viselkedsz velük. Nincs kötelező szeretés amúgy. A sajátodat másképp fogod szeretni.
2022. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ügy. Nekem van 1 saját és páromnak is van 1. Nagyon jól kijovunk egymással, de olyan fajta szeretetet nem.tudok érezni, mintha a sajátom lenne. Ráadásul az anyja sz@rik rá, így tőlem várja azt, amit tőle kéne megkapnia, a sajátpm meg féltékenykedik rá. Szóval rohadt nehéz. Ha ő jóban van az anyjával, annyi a dolgod hogy jó viszonyt ápolj vele, mintha egy jóbarát lennél.
2022. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyereutálóknak ne is legyen gyereke.
2022. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy utálom a gyerekeket? 22 évesen nincs gyerekem bocs má'
2022. dec. 7. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
22 évesen egy elvált gyerekes pasival vagy? Ez valami fétis mostanában a fiatal lányoknál? Ennél rosszabb választás csak a bántalmazó kapcsolat.
2022. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene sajátodként szeretni? Azt megteszi az anyukája, meg amùgy is a szeretet nem parancs szòra működik.
2022. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki csípőből ilyet vár el tőped, az egy marha. Mindegy ki az. A szeretet nem így működik. Akinek meg igen, az még sosem szeretett.

Én is szeretem a párom gyerekeit. Hozzám képest igen nagy mértékben. De ehhez sok idő kellett.

2022. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!