Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az unoka mennyire kötötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unoka mennyire kötötte össze az elvált párodat az exfeleség/férjével? Találkoztak? Volt közös karácsony a gyereküknél? Vagy direkt mindig külön a szulőknel? Ha volt közös a gyereknél akkor te is mentél a közös gyereketekkel? Vagy csak a párod?

Figyelt kérdés

#gyerek #válás #unoka #Voltházastárs
2022. dec. 10. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a gyerek vagyok, a szüleim váltak el, ilyen szempontból tudok válaszolni. Abszolút semennyire nem kötötte őket össze, egyszer nem volt, hogy találkoztak volna miatta, de nálunk se merült fel, hogy így szervezzünk valamit.
2022. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ritka találkozásokat, néha 1-1- telefont.
2022. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, állandó kapcsolatban vannak. Én nem kívánok ebben részt venni.
2022. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!