Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kompenzálni kell ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompenzálni kell ezért a párod mert van gyereked az előző kapcsolatodból?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 06:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Vagy elfogadja vagy nem. Érthető ha nem, de akkor nem is kell velem kezdeni.
2022. dec. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint fizessek neki pénzben vagy természetben, hogy elviseli a gyerekemet?

Szerintem aki a párom, az szabad akaratából döntött így, szóval ha nem tetszik bármi, beleértve a gyereket, majd szabad akaratából szakít.

2022. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kompenzalni nem kell, de bele kell illeszkedni egymas eletebe. A parod fogadja el, hogy van gyereked, a gyereked meg fogadja el a parod.
2022. dec. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha hirtelen le kell mondani egy programot a gyerek miatt
2022. dec. 12. 06:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy mi miatt, de szerintem korrekt/cuki dolog valamit szervezni a másikkal ahelyett, amit le kellett mondanod. Nekünk nincs gyerekünk, de ha utolsó percben variálok bármilyen programmal akár a párom, akár a barátaim felé, azt általában szoktam kompenzálni azzal, hogy a következő lehetőséget magam teremtem/szervezem meg
2022. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kompenzálni. De becsüld meg őt, mert nem sokan vállalják az ilyesmit.
2022. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A párom szerint feleségül kell vennem őt is ha a volt feleségem is elvettem, ezt követelheti?
2022. dec. 12. 08:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem követelheti, de ha beszeltetek ilyesmiről, akkor joggal várhatja. Ha te meg nem akarod elvenni, akkor minek vagy vele?
2022. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy 13 éves troll gyerek szórakozna, olyan ez a kérdés
2022. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem követelheti, ám ha nem errefelé fejlődik a kapcsolatotok, akkor érezheti úgy, hogy őt kevésbbé értékeled. (Főleg akkor, ha ő még nem volt házas) így meg fog romlani a kapcsolatod. Ha elmarad egy közös program, akkor illik ezt kompenzálni valamivel. Pl.:uaz a programot máskor megejteni, vagy kitalálni valami újat helyette. Ám ha igazán szeretnéd, akkor ez nem lenne kérdés a számodra. Eléggé ridegen méricskéled a dolgokat.
2022. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!