Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadása? Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Szombat este elég csúnyán összevesztem a “párommal” (azért tettem idezojelbe, mert amugy azt beszeltuk meg h nem vagyunk egyutt mert en nem akarok kapcsolatot). Mar lassan 5 hónapja ismerjük egymást, többet vagyok nála mint otthon. Ugyhogy mar nYilvan kialakultak erzelmek benne es bennem is, csak en nem szoktam kimondani, de o is tisztaban van vele. Szombaton anyukammal beszeltem es o tobbszpr is ranezett a telefonomra h mit valaszolt. Egyszer jott egy ertesites, ami nem anyukamtol jott hanem egy tarskeresorol h uzenetem erkezett. Kerdezte h hasznalom e? Eloszor belekotottem h mi koze hozza, de nem hagyott. Azt hazudtam h nem hasznalom, csak fent maradt a telomon h ne bantsam meg. De sejtette h ez nem igaz, ezert vegul egy 10 p utan bevallottam hogy jol sejti. De tenyleg csak rakoszontem 1-2 sracra, semmi extra. Illetve o is fent van tinderen meg puncson is. Mikor mondtam h minek akad ki mert igy eleg ironikus, akkor azt felelte h o nem ir senkivel meg is mutathatja stb. Meg mondta h el is mondana miert hasznalja de en akkor mar sirtam es nem erdekelt a valasza. Tok rossz emberkent ereztem magam mikozben nem hinnem h nagyobb bunt kovettem el mint o. Azt mondta nem az esik neki rosszul h beszelgetek hanem h hazudtam es igy h bizzon bennem. De en azert hazudtam h ne bantsam meg. Mondta h majd eldonti h neki az belefer e. Es vegul beismerte h rosszul erinti h masokkal beszelgetek. Kapcsolat elejen mondtam neki h volt pl egy csok egy buliba az se esett neki jol, pedig korrekt voltam, elmondtam es elejen letusztaztam h nem vagyunk egyutt ugyhogy nem erhette meglepetes. Na szoval azota teljesen rideg velem. Hazavitt, hozzam se szolt, visszairni alig tud. Azert valaszolt csak h a kulcsa nalam van e es vissza akarna kapni. Meg dramazott a veszekedes utan es odahozott egy gyemantgyurut, hogy ezt vette nekem de mar nem akarja odaadni(nem eljegyzesre csak ajandek). Ez is kicsit serto sztem, mintha azt hinne h emiatt jobban sajnalom h offol?

Szerintetek hogyan kozeledjek fele? Mert sok mindenben igaza van, viszont szerintem ezt tulreagalta. De tenyleg en nem haragszom ra osszessegeben, es faj h ilyen konnyen eltaszitana.



2022. dec. 12. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Jogos, te főzted.
2022. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Odavitt egy gyűrűt 😂😂 mi ez, valami ovis? 😂
2022. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Prolirealiti level 56865


Szenvedjetek nyugodtan tovább!

2022. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked kapcsolat csak alkalmi kefélés.
2022. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, 16?
2022. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"amugy azt beszeltuk meg h nem vagyunk egyutt mert en nem akarok kapcsolatot).


Az egész sztori elég érthetetlen... Te nem is akartál róla beszélni, de mégis bele mentél. Mivel együtt se vagytok nem jogos a "számonkérés" meg magyarázkodni se kellett volna.


"Azt hazudtam h nem hasznalom, csak fent maradt a telomon h ne bantsam meg"

Ezt nem értem, hogy minek hazudtad azt? Azzal lezárhattad volna, hogy bocsi de erről nem akarok beszélni.

Nem jártok, erre azért hazudtad, hogy ne bántsd meg. Most akkor mi van???


"Meg dramazott a veszekedes utan es odahozott egy gyemantgyurut, hogy ezt vette nekem de mar nem akarja odaadni(nem eljegyzesre csak ajandek)."

Elég manipulálás szagú....

Óvoda szint.

2022. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, most egy kicsit elméleti síkra terelem a témát. Az a kérdés, hogy "De én azért hazudtam, hogy ne bántsam meg" pont egy olyan kérdés, amihez a különböző emberek másként állnak hozzá. Egyfajta morális kérdés. Nekem édesanyám angol tanár, így tudom, hogy angol nyelvvizsgán az egyik fő témakör, amit lehet húzni szóbelin, a kegyes hazugságokról, fülletésekről (white lies) szól, a vizsgázónak arról kell beszélnie, hogy szerinte erkölcsileg melyik a helyes út: ha a hazugság kellően kicsi (=füllentés), akkor szabad-e füllentenünk a másiknak abból a célból, hogy ne bántsuk meg? És az erre vonatkozó cikkek azt is sorra veszik, hogy egy átlagos ember valójában rengeteget füllent még úgy is, hogy maga sem tud róla (pl. "Hogy vagy?" kérdésre "Jól vagyok" válasz). Erről, amit felvetettél, nekem pont ez a témakör jutott eszembe.

Lehet, hogy ezért le fognak pontozni, de én úgy gondolom, hogy azért messze nem ordas hazugságról van szó, szerintem ez nem akkora dolog, hogy rossz embernek érezd magad 🙂 Pláne úgy, hogy amúgy mindketten aktívan társkeresőztök, sőt, nekem kicsit az érződött át a szövegből, hogy ő aktívabban csinálja, mint te, ha még a Puncson is fent van. A Tinder meg a Puncs együtt, hát... pont az alkalmi kapcsolatok melegágyai. Közben meg egymással is vagytok rendszeresen, ez igen sok embernek nem férne bele.

Szerintem a kiakadása bár jogos, hiszen eltitkoltál előle valamit, de ő sem külön a Deákné vásznánál, még ha ő be is vallotta neked. Nem akkora dolog ez, hogy emészd magad rajta szerintem.

2022. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a hü lyeség, hogy nem vagytok együtt, nem vagytok egy pár, amikor állandóan együtt vagytok, és be kell számolni a csókról is. Ti egy pár vagytok. Ha nem akarsz vele egy pár lenni, akkor ne is találkozz vele.
2022. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Hat igen az igaz h tenyleg kb kapcsolat csak en nem szeretem ezt a jelzot xd O ugymond elfogadta a dontesem, de megis ugy viselkedik mintha monogam kapcsolatba lennenk.

Na a lenyeg h tegnap sikerult megbeszelnunk, lenyugodtunk mindketten. O amugy 39 en meg 21.

De varjatok, tegnap vhogy szobajott a kora. Tarskereson ismerkedtunk meg, oda fix 39 volt kiirva. Meg nekem remlik h mondtam is h aprilisba van a szulije es jon a negyedik X. Erre tegnap mondja h nem is annyi. Sose volt 39. Akk gondoltam h jo akk lehet 38(?). De csondbe maradt nem mondott semmit. Kerdem most nem arulja akkor el(pontos szulinapjat is etitkolja csak annyit tudok h aprilis es a horoszkopjat) Aztan mondta hogy o a korat most nem tudja ki mondani. Keptelen ra. Es h sajnalja.

Mondom mi a fasz

Ugyhogy most ezen izelek h lehet joval idosebb es 5 honapig eltitkolta? Mert most 2-3 evvel idosebb akk miert ne lehetne kimondani? Aztan most mondta h pentekig 5ig megy melozni addig nem akar ezen stresszelni, majd utana elmondja. Azt viszont tudom hova jart gimibe, most azon gondolkozok elmegyek oda megkeresem mikor vegzett. De ha viszont hazudott errol (bar o azt vallja h sose beszeltunk errol, meg kerdezgetett h mert nekem szamit h o hany eves?)akkor plane nem ertem azt hogy o minek akadt fent egy kegyes hazugsagon. Igy eleg ironikus. Es napokig hagyta h sirjak es szarul erezzem magam a semmiert.

2022. dec. 14. 06:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a csavart...új értelmet nyer az egész kérdés.
2022. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!