Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakításnak legyen "súlya"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításnak legyen "súlya". Vélemények?

Figyelt kérdés

7 év után szakított velem a barátnőm (fél éve a menyasszonyom). "Rájött" (?), hogy mégsem én vagyok AZ, akivel élni szeretne. Az okokat most nem részletezem, én még mindig nagyon szeretem, de tiszteletben tartom a kérését, és nem keresem vele a kapcsolatot.

A minap felhívta édesanyámat, megköszöntötte a születésnapján, és elhívta (!) jövő héten hozzájuk süteményezni. Mindketten nagyon szerették/szeretik egymást, de sosem voltak "barátnők", ha értitek, mire gondolok. Nem szeretnék radikális, kategorikus, stb. lenni, de szerintem ez nem normális. Vagy igen? Nem tehetek róla, de úgy érzem, hogy éreztetnem kellene vele, hogy a szakításnak "súlya" van. Ha velem megszakítja a kapcsolatot, akkor szakítsa meg édesanyámmal is. Anyukám orvos. Nem ilyennek ismerem a volt barátnőmet, de megfordult a fejemben: akkor is elhívta volna süteményezni, ha mondjuk takarítónő? Nagyon friss még ez a szakítás-dolog, és nem tudom, mihez kezdjek nélküle, de most haragszom rá. Vélemény?


2010. szept. 30. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled. Ha szakítunk valakivel már nem keressük a társaságát, főleg nem rendezünk tea délutánt a családtagjaival. Beszélni lehet persze az exel, megkérdezni néha napján a másikat mi van vele , de ennél több semmiképp.

21/L

2010. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyen súlya.

Nekem fura lenne,ha az exem anyámmal barátkozna,ha meg érdekből tenné az dühitene.

Ha lesz uj pasija azt is bemutatja anyudnak?

Röhej.

Ha vége,legyen vége,teljesen,mindenkivel.

2010. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez nem biztos hogy "vélemény" lesz, de azért írok valamit.

Tesóm kb már 3 de inkább 4 éve szakított a pasijával. Ennek a hapsinak a szülei nagyon jó viszonyban voltak a mi szüleinkkel. (Azóta tesóm együtt van egy másik gyerekkel de ez nem lényeg.)

A szakításuk után 1-2 hónapig nem volt semmi kommunikáció a két család közt, az én szüleim nem keresték a másik szülőket, és fordítva is ugyanígy.

Aztán egyszercsak meg lett beszélve pár pohár bor mellett, hogy a "gyerekek" szakításáról nem ők tehetnek, és nem helyénvaló, hogy egy ilyen jó barátság megszűnik, csak mert ők szakítottak.

Azóta a mai napig nagyon jóban vagyunk a tesóm régi pasijának a szüleivel, együtt megyünk kirándulni, jövünk-megyünk egymáshoz vendégségbe, satöbbi. Szerintem ez így helyénvaló!!! (Persze tesóm mostani pasija ezt nem nézi jó szemmel, van egy apró féltékenység, de ő sajnos nem látja át ezt az egészet, hogy miről is van szó....)


Aztán itt az én ellenpéldám: a csajom szülei nagyon bírtak engem, nagyon jóban voltam velük, imádtam én is őket! Nagyon rendesek voltak hozzám, azt szerették volna ha egy szép napon én lettem volna a lányuk férje. Ezt meg is mondták, bár lehet hogy csak fényezni meg hízelegni akartak, de azért jól esett :)

Aztán egy x@r szeptemberi esős napon lapátra kerültem "már nem vagyok beléd szerelmes" címszóval. Azóta - két éve - egy árva szót sem hallottam a szüleiről és a mai napig hatalmas tüske hogy így megszakadt a kapcsolatom velük, pedig ők semmiről sem tehetnek.

Bocsi ha unalmas voltam, ehhez a kérdéshez én ennyit tudtam hozzáfűzni.

2010. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az ellen semmi kifogásom nincs, hogy a két "anyós" továbbra is kapcsolatban maradjon. DE ugye jól gondolom, hogy a volt barátnőm ne haverkodjon az édesanyámmal? (mellesleg sem az apámmal, sem a 3 öcsémmel nem keresi a kapcsolatot). Javára legyen mondva, most is csak a születésnap adta a dolog apropóját, de akkor is. Gáz, ugye? Én is nagyon szeretem az ő családját, de ha így alakult, akkor nem fogom keresni őket.

Az a baj, h. ha felhívom, és ezt így megmondom neki, akkor ő az egyik legnagyobb hibámnak fogja ezt a dolgot betudni, hogy kategorikus vagyok, csak fekete van és fehér, stb. De szerintem ha szakított velem 7 év után, akkor legyen súlya dolognak.

2010. okt. 1. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!