Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el az elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el az elvált párom családját? Gyerek volt feleség?

Figyelt kérdés
Sokat van itt a gyerek, sokszor nem is tudom hogy jön, ezzel nincs baj, szeretem a gyereket, de a tény hogy mindig itt lesznek a párom életében, és minden héten minden programot meg kell beszélni a volt feleséggel, hiába váltak el, úgy érzem nekünk soha nem lesz normális kapcsolatunk, mert ők mindig fontosak maradnak, lelkünkben hogy lehet ezt kezelni? Nekem nincs gyerekem.

2022. dec. 14. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Úgy lehet kezelni, hogy nem jössz össze olyan pasival, akinek van gyereke. De ha már ez megtörtént, akkor szakítasz.

Én az ilyesmit nem tudnám és nem is akarnám elfogadni. Rengeteg a gyerektelen, normális férfi, akivel ilyen gondok nincsenek. Válogass közülük bátran.

2022. dec. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? A korosztályodban nincs már senki, aki gyermektelen? Én inkább olyat választanék, na meg persze az is fontos, hogy egyik exe se játsszon szerepet az életében. Ha van közös gyerek, akkor meg muszáj.
2022. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki mást vár el egy kapcsolatból, leírás alapján neked nem való gyerekes férfi. Megpróbáltad, nem sikerült, marad a szakítás. Jövőben már jobban fogod tudni kit keresel!
2022. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Naponta felmerülő kérdés. Nem fogod tudni elfogadni, az egyetlen megoldás, hogy hagyd ott.
2022. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom nálunk a gyerekkel beszél csak. Mikor jön, mikor milyen dolga van. Az anyjával havi egyszer, de sokat is mondok. Engem nem zavar,vannak dolgok amiket neg kell beszélni.
2022. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez valami új trollkodás itt? napi 2-3 ilyen kérdés van mostanság.


Amúgy meg: Ti nők, minek kezdtek elvált, gyerekes pasival? Ennyire ronda vagy, hogy nem jut független pasika?

2022. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvesen fogadd el őket,ha már a férfit elfogadtad.
2022. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
43%

Édes istenem, ennyi töketlen kamasz mi a ménkűnek válaszol ilyen kérdésre? Miért lenne egy gyerekes pasi bármivel rosszabb egy agglegényél? Van gyereke. Na és? Legalább tud már valamit a nevelésükről, amit az itt tajtékozó válaszolók még messze nem tudnak.

Hogy a kérdésre válaszoljak, próbád meg lazán venni a dolgot. A volt feleséggel baráti sohasem lesz a kapcsolatod, de a gyerekkel valószínűleg igen. És nem félj attól, hogy rád telepednek. Erre éppúgy nem vágynak, mint ahogy te sem. Az természetes, hogy eleinte az anyuka félve hagyja nálatok a gyereket. Neki pont olyan ismeretlen a szitu, mint neked, és evidens, hogy aggódik a csemetéjéért.

2022. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
A gyereket fogadd szeretettel mert őt megszivatta az èlet, elvesztette a csalàdjàt, az exszel meg ne foglalkozz,hidd el a pàrodnak is nyůg hogy kènyszerből vmilyen szinten kommunikalniuk kell.
2022. dec. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!