Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a kapcsolatod a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod a párod volt feleségével? (ahol van gyerek) Ahol rendszeres a látogatas az apa részéről, 2 hetente minimum

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem voltak házasok, de 2 gyerekük van. Nincs kapcsolatom a gyerekei anyjával. Rajta múlt. Kezdetektől utált, fúrt, írogatott a most már férjemmel folytatott vibere üzeneteik képernyőmentéseivel szórakoztatva engem. Aztán a gyerekeinek per pesti kvaként emlegetett, én vagyok "a retkes". Nem gondolnék kapcsolatot tartani a hölggyel. (Nem miattam mentek szét amúgy, férjem rég egyedül élt albérletben mikor mi megismerkedtünk. Exhölgynél a férjem elköltözése után 1 héttel már új hapsi aludt a férjemmel közös ágyukban, mind a mai napig. És én vagyok a retkes...)
2022. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vissza akarja hódítani?
2022. dec. 15. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalon állok, én vagyok a volt feleség. Huszonévesen házasodtunk, harmincas éveink elején már váltunk, akkor volt 2 éves a fiunk. Köztünk teljesen korrekt maradt a kapcsolat az exemmel (de nem nyomulunk, feleslegesen nem beszélünk, csak a szükségeseket). Mindketten másik kapcsolatban élünk már 10 éve, a válás nem harmadik miatt volt, tehát mindketten 2-3 évvel utána ismertük meg a mostani párunkat. Ezzel együtt az én párom és az exem szóba állnak, korrekt kapcsolat van köztük (mi már külföldön élünk 6 éve, és volt, hogy a fiamat a mostani párom vitte át Magyarországra, és ott a reptéren az alvó gyereket átadta az exnek, váltottak pár szót is). Velem viszont az exem mostani párja szóba sem akar állni, és ezt meg is mondta, ez van, bár nem értem, de elfogadom.
2022. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A volt párom egy nő, nincs (még) felesége.
2022. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért valaszoltál? 4-es?
2022. dec. 15. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs es nem is volt se az elottem se az utanam levovel

Van gyerek mindenhol pedig 😂

2022. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
1-es vagyok. Egy darabig még próbálkozott igen, hogy visszahódítsa a férjemet, úgy is, hogy a hapsi ott élt vele addigra. Aztán már szerintem csak a sértett egó, hogy őt elhagyták.
2022. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 gyerek van, a volt feleség szemében én vagyok részben az oka szerinte a házasságuk végének, holott a párom már 1,5 éve külön lakott, mielőtt egyáltalán megismert volna.. így nincs vele kapcsolatom, pedig örülnék neki, ha valami minimálisan korrekt beszélőviszony lenne a gyerekek érdekében.
2022. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy felnőtt gyerek van. Nincs szándékomban a volt feleséggel barátkozni.
2022. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2,5 eve vagyunk egyutt. A volt feleseg folyamatosan szurkalodott, beszologatott, amit turtem 1,5 evig, de egyszer elszakadt a cerna. Akkor osszevesztem vele, utana normalisabb lett, most megint elszaladt vele a lo ugyhogy megint osszevesztunk. Van az az allapot, amit mar nem lehet szo nelkul hagyni. Ahogy az egyik valaszolo is irta, ez csak a sertett ego. A parom jo apa, nemcsak 2hetente hetvegen van nalunk a fia, es nem havi 10-20ezerrel szurja ki az exenek a szemet, illetve sokaig egyeb dolgokban is segitett, ami a gyerekhez nem kotheto.

En eleinte tenyleg nem reagaltam, probaltam volna normalis viszonyt fenttartani, de igy nem lehet. Mostmar en sem akarok joban lenni vele.

2022. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!