Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdemlem ezt? Érthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemlem ezt? Érthető, ha már megbeszélni sem szeretném a problémákat?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a párommal.

5 hónap után költöztünk össze. Addig, valamint az összeköltözés után is még 2 hónapig teljesen normális, rendes volt.

Az utóbbi pár hónapban viszont egyre több undorító megszólalása és húzása van felém.


Mondom a legrondábbakat.

Múlt héten egyik nap 4kor végeztem a munkával, utána rögtön edzettem, majd letusoltam. Mindig hetente húzunk ágyat, és pont ágyhúzós nap volt. Este viszont hulla fáradt voltam, és elaludtam filmezés közben, aztán ő hajnali 1-2 fele felvert, hogy ágyat kellene húzni, meg amúgy is, úgy aludtam el, hogy nem fürödtem, nem mostam fogat alvás előtt és ez undorító. Meg az is, hogy a macskát beengedem az ágyba (előtte egy szava sem volt rá, volt, hogy a macskát ölelve aludt). Igénytelennek nevezett, és füstölgött, hogy neki éveket kellett "önfejelesztenie", hogy szóba álljon vele bárki is, én meg megtehetem még azt is, hogy nem vagyok képes fogat mosni, ágyat húzni, rendesen fürdeni. Minden nap zuhanyozok, ha edzek, akkor 2x is, és a fogmosást évi 1-2x hagyom ki este, amúgy napi 2-3x szoktam, és nincs egy tömött, rossz fogam sem, sem fogkövem.

A másik pedig az, hogy a zenei ízlésem sértegeti, folyton zenéket küld, hogy miket hallgassak, majd ő "átnevel". Nem sikerül, maximum néhányat megszeretek azok közül, amiket küld, de a saját kedvenceim nem szeretem kevésbé. Az, hogy én küldjek neki zenét, teljesen kizárt. Ő alapnak veszi, hogy az én zenéim és az én ízlésem alsóbbrendűek az övéhez képest, és örüljek, hogy ő eltűri. Szerinte nem normális, hogy nő létemre metal-t, pláne death és black metal-t hallgatok, szerinte ezek igénytelen, mocskos zajok, és az én lelkivilágomat minősíti, ha ilyeneket hallgatok, agresszióra és lelketlenségre utal. Ellentmondást nem tűr.


Van rengeteg hasonló dolga, aminek az a lényege, hogy engem kihoz "igénytelennek", sz.ar lelkivilágúnak, vagy felhozza, hogy ő mennyit "önfejlesztett", és ezzel szemben nekem semmit nem kellett tennem soha. Pedig dehogynem.

Mostanság már burkolt nőkritizáló szövegi is vannak.

Folyton azzal jön pl, hogy a nőkre jellemző az, hogy nem akarják megjavítani a kapcsolatot, megbeszélni a problémákat, hanem csak érzéketlenül eldobják a másikat és már repülnek is a másik phaszra.

Az a vicc, hogy pont ezt akarom tenni, nem akarok beszélni sem ezekről, amiket ide leírtam, mivel nem hiszem, hogy tudna olyat mondani, amitől el tudnám fogadni, és ne maradna tüske bennem, és az sem lenne jó, ha azt mondaná, hogy nem gondolja komolyan, akkor meg szánalmas. Szóval én szakítani akarok, de közben idegesít, hogy úgy fogja gondolni, hogy ő igazolva van, és komolyan azt fogja hinni, hogy a feminizmus hibája, hogy ő ki lett dobva.

Ráadásul még félek is tőle, mert szerintem az, aki ilyeneket megenged magának a társával szemben, képes többre is.



2022. dec. 16. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy…miért is nem bszod ki ezt az embert ??? A macskaig olvastam. Én világ életemben a cicaimmal aludtam, ha ez neki nem fér bele, akkor biztosan hamarabb válok meg tőle, mint az állatoktól.
2022. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Visszatért a farkából az agyába a vére. Ilyen a párod mikor már nem az a legfontosabb hogy bejusson a bugyidba. Ha méltatlan körülmények közt akarsz élni nyugodtan maradj vele.
2022. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

"füstölgött, hogy neki éveket kellett "önfejelesztenie", hogy szóba álljon vele bárki is, én meg megtehetem még azt is, hogy nem vagyok képes fogat mosni, ágyat húzni, rendesen fürdeni. "


Annyi csaj dobta már, hogy most hogy akadt neki egy "hülye" rajtad vezeti le a sok csalódást.


Miért vagy még vele? ^^

2022. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele élni, szakítani fogok, csak rohadtul idegesít, hogy majd úgy értelmezi, hogy ő megint valami erkölcstelenség áldozata lett, és, hogy a "mai világban" nem tudják az emberek, mi a szeretet. Inkább ő nem tudja, és nem jön rá.
2022. dec. 16. 16:05
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
De kit érdekel, hogy értelmezi? Nem normális ez az ember, a véleménye innentől kezdve kit érdekel???
2022. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt a hétvége, kezdj el pakolni. Helyzettől függően a saját vagy az ő cuccait.
2022. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Én nem idegeskednék egy percig sem, mégcsak nem is sajnálnám, mert össze tehetné a kezét, hogy végre akadt valaki, aki figyelembe vette.

Neutrális maradnék és nem foglalkoznék vele, ilyen embert te nem tudsz megváltoztatni, mert hálátlan és beteg.

2022. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
5. Persze nők hajrá öljétek ki egymásból az empátiát. Amikor meg már csak ilyen kiéget incelek lesznek a férfiak. Akkor meg tegyétek szét a kezeteket. Mint aki nem tehet semmiről. És kérdezzétek meg! Hová lettek a normális férfiak? És természetesen sértődjetek meg az igazságon. Hogy ti vagytok a felelősek ezért.
2022. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

"Igénytelennek nevezett, és füstölgött, hogy neki éveket kellett "önfejelesztenie", hogy szóba álljon vele bárki is, én meg megtehetem még azt is, hogy nem vagyok képes fogat mosni, ágyat húzni, rendesen fürdeni"


Azért megkérdeztem volna, ha annak tartasz, akkor minek is vagy ilyen igénytelen nővel?


Vilàgos a dolog, hogy a saját belső frusztrációját rajtad vezeti le.

A kisebbségi komplexusát ezzel palástolja. Ha veled így viselkedik, akkor az adott pillanatban felsőbbrendűnek érezheti magát, azáltal, hogy téged minősítget.

2022. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, hogy mit fog gondolni a szakításról. Az ilyen ember nem is akarja megérteni a másikat, lehet nem is képes rá, csak mantrázni fogja a saját igazát. Csak takarítsd el gyorsan az életedből, ez az egy számít.
2022. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!