Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz, ha sokszor nem tudok miről beszélgetni a párommal?

Figyelt kérdés
Aggódok, hogy eleinte milyen sokat beszéltünk, de most nem mindig van közös téma. Új a kapcsolatunk és nekem az első. Persze nem azt várom, hogy minden másodpercben beszélgessünk, de sokszor érzem azt a bizonyos csend szünetet és azon töröm a fejem, hogy miről tudnánk beszélni még. Érdemes erőltetni a beszélgetést vagy ez normális így?

2022. dec. 25. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyton beszélgetni. Az viszont baj, hogy te ezt érzed és nincs meg köztetek az a kellemes érzés, mikor csak vagytok egymásnak csendben, nyugiban.
2022. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlo. Állandóan én beszélek szinte, mintha én szórakoztatnám őt, meg én ugrálnám őt körbe.

Habár szokott ő is sztorizgatni, de nekem nagyon olyan érzést kelt sokminden hogy ő viszont nem oszt meg velem mindent.

2022. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Nem kell folyton beszélgetni. Az viszont baj, hogy te ezt érzed és nincs meg köztetek az a kellemes érzés, mikor csak vagytok egymásnak csendben, nyugiban."


Én igazából introvertált személy vagyok, nekem nem a csenddel van gondom, hanem azzal, hogy lehet ő jobban szeretné, ha többet tudnék vele beszélni. Persze megkérdezhetném, hogy mi a véleménye erről, de ha mindig minden témában azt kérdezem, hogy "drágám most ezt jól csinálom", az nem érződik természetesnek és olyan mintha csak azért csinálnék vmit, hogy neki tetszen. Ő pedig azt szeretné, hogy én is élvezzem a dolgokat, amiket csinálok.

2022. dec. 25. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem ennek természetesen kellene, hogy történjen sőt még a csendet is annak kellene érezni.

Nem gondolkodni, megfelelni a masiknaj.

2022. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ügy valóban erőltette, ha ilyen indirekt kérdezed, hogy "...ezt most jól csinálom?". Ennek tényleg olyan hatása van, mintha meg akarnál felelni a párodnak minden pillanatban. Vizsont ha rákérdezel, ő mit, higyan szeret, szeretne, az inkább érdeklődő és azt sugallja, szeretnéd, ha ő is élvezné az egészet. Főleg ha elmondod, te hogyan szeretnéd, szereted a dolgokat.


A kommunikáció sosem rossz út, csak ügyesen kell csinálni. 😉

2022. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!