Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom újból bejelölte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom újból bejelölte az “exét“közösségi médián. (Insta, snapchat, bereal) Érezhet még valamit iránta?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk kitörölte őt mindenhonnan, (nagyon összevesztek, mert igazából már épp összejöttek volna, csak a párom közölte, hogy még nem akar kapcsolatot meg elbizonytalanodott az érzéseiben, és a csaj meg elhordta egy utolsó szemétnek és mondta, hogy akkor inkább felejtsék el egymást.) Tegnap viszont arra lettem figyelmes, hogy ott vana lány az ismerősei között, kb. minden platformon. A lány napi szinten posztol, a párom pedig kb napi szinten tesz ki sztorit, tehát így kb folyamatosan látják, hogy mi történik a másikkal. Oké, azóta már konkrétan rosszban nincsenek, mert bocsánatot kért a csaj, hogy ilyen hirtelen leértékelte a párom meg így beszélt róla, szóval köszönnek ha úgy van egymásnak, de ennyi. Elkepzelhető, hogy csak mint egy “régi ismerős” visszajelölte, ha már nincsenek rosszban, akkor miért is ne lehetnének ismerősök? Vagy ez azt jelenti, hogy érdekli a lány?

2022. dec. 26. 18:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nagyon vonzódott a lányhoz
2022. dec. 26. 18:40
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2022. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Melyik nem?
2022. dec. 26. 18:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű kérdéseknél nem tudom mit vártok, mit válaszoljunk?


Kérdezd meg Őt. Erre csak Ő fog tudni értelmes választ adni. BÁRMI más csak találgatás, amit esetleg itt kapsz.

2022. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
A válasz
2022. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyilván azt mondta, hogy csak úgy bejelölte berealen, mert meglátta ajánlásokban, csak valamiért rosszul esik, és tudom, hogy eddig nem volt egy hűséges típus és félek. Ezért érdekel az általános közvélemény, tapasztalatok stb. Mert sajnos nekem még nem volt barátom, és nem tudom mi az ami vészjósló lehet…
2022. dec. 26. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, kérdezd meg a párod, de érdekes, hogy az exrol nem tud leszakadni, ez biztos.
2022. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy féltékeny hárpiának tartson
2022. dec. 26. 19:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, akkor ne kérdezz semmit, maximum figyelj oda arra, hogy beszélnek-e.

Ha ja akkor kezdhetsz pakolni.

2022. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha eddig nem volt hűséges típus, akkor sajnos van okod azt feltételezni, hogy ezután sem lesz, mert nagyon sokszor nem változnak ennyit az emberek. Sajnos teljesen van alapja, hogy félsz. Féltékeny hárpia akkor lennél, ha ok nélkül balhéznál, de sajnos a "kedves" párod bőven ad neked okot. A kérdés már csak az, hogy szeretnél-e így élni? Mert ha nem, közvélemény vagy a párod véleménye ide vagy oda, jogod van lelépni.
2022. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!