Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szeret egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor nem természetes, hogy szeretne vele közös gyereket?

Figyelt kérdés
A párommal 40 felettiek vagyunk, elváltak, 3 éve együtt vagyunk. Vannak már saját gyerekeink az előző házasságainkból, de egyre erősebben azt érzem, hogy szeretnék vele közös gyereket. Azzal, hogy ő nem akar, úgy érzem, nem is szeret igazán, nem akar igazán elköteleződni. Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor nem szeretne tőle gyereket?

2022. dec. 27. 00:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem!

Én szeretem párom, de több gyereket nem vállalnék!

N 30

2022. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez inkább a nőkre igaz. A pasik racionálisabbak. 1.gyereknél is fontosabb nekik az, hogy akkor legyen, amikor ők úgy érzik, hogy már szeretnének, mint az, hogy kitől. (Értsd, nem feltétlenül élete szerelmével vállal, hanem azzal, aki épp mellette van, amikor megérett benne az elhatározás.) Ha már megvan a kellő gyerekszám, akkor már még kevésbé fontos, hogy az aktuális szerelmétől IS legyen. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak máshogy működnek.(Amúgy tökéletesen megértelek, én is úgy gondolkodom, mint te, és én is ezt érezném ilyen esetben.)
2022. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Én szeretem a párom, de nincs az az ember, akinek a gyerekét ha ki kellene hordanom és fel kellene nevelnem, ne akarnám inkább megölni magam.


A gyerek nem a párom. Egy teljesen más ember, akinek én személy szerint a gondolatától is teljes testemmel undorodomm

2022. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy ő már csak egy nyugodt társas időtöltést szeretne.


Ha egy nőnek gyereke születik, sokszor a szerelem elé helyezi a gyereket.

Szerintem a párod nem szeretné hogy háttérbe szoruljon a kapcsolatotok jellege!

2022. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

Mi ez itt az utóbbi időben? Ez a sok "Elvált pasival vagyok, de nem jó vele mit csináljak?" kérdés?

Minek kezdtél bukott pasival? Nem véletlen, hogy egyedül maradt, ez nem "red flag", ahogy újabban itt írjátok, csak az a baj, ha a pasi nincs 180, vagy szülőkkel él?

2022. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

5! Itt a nőnek is vannak saját gyerekei!

Amúgy meg ez a mer gyerek van bukott valaki...szánalmas!

2022. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg nem 40+, ilyenkor már az ember sokkal tudatosabb. Millió oka lehet, ha nem szeretne még egy gyereket, lehet anyagilag, érzelmileg, fizikálisan már nem érzi azt, hogy a nulláról akarná kezdeni, egy gyerek nem kis teher, és hosszú idejű vállalás.
2022. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
99%
nem feltétlen....elvált férfiként bizton állíthatom, hogy soha nem mennék bele egy újabb gyerekbe, mert az előző kapcsolatom is erre ment rá. Persze működhetne ez jól is, de a korábbi tapasztalataim pont ez ellenkezőjét mutatja és bőven elég a 2 gyerek nevelésének finanszírozása. Lehet hogy önző vagyok, de 4x évesen már nem azon szeretnék kattogni, hogy vajon elég fiatal leszek ahhoz, hogy játszani tudjak a fiammal?!!
2022. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

"Lehet hogy önző vagyok, de 4x évesen már nem azon szeretnék kattogni, hogy vajon elég fiatal leszek ahhoz, hogy játszani tudjak a fiammal?"


Ez pont az önzés ellentéte.

2022. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mint a 8 csak nőként

3 gyereke kettőnknek Nem szeretnénk többet

2022. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!