Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól működtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól működtetni egy párkapcsolatot szex nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, a párom előre kijelentette, hogy nem szeretne lefeküdni házasság előtt. (ő a férfi) Én ebbe nem egyeztem bele, így középúton megállapodtunk orális szexben. Már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, 1-2 éven belül tervezzük a házasságot. Az a baj, hogy nekem a szexmentesség frusztrációt okoz. Nem érzem, hogy meglenne a kezdeti izgalom így két év távlatában (miközben nem léptünk tovább), egyre kevésbé érzem azt, hogy vonzónak talál és igazából nem is várom már annyira az első szexet, mert csalódottság érzése kíséri.

Szerintetek hogy kezeljem ezt a problémát? Nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem és már nincs is messze a házasság, de egyre nő az önbizalomhiányom és a frusztrációm. Segítsetek!



2022. dec. 28. 21:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanebben a helyzetben voltam. Nagyon szerettem, és ezért elnéztem neki a korlátolt otobaságát. Nem kellett volna.
2022. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ne haragudj, de nagyon buta dolog lenne szex előtt házasodni. Mit csinálsz utána, ha kiderül, hogy ezen a téren egyáltalán nem passzoltok össze? Nem szexelsz egész életedben?
2022. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
6%
Én megduglak helyette szívesen ha gondolod.
2022. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Orális szex nem rendes szex, valakivel pl jó csókolózni, de szexelni nem, valakivel isteni a szex, de beszélgetni nem tudsz vele...

Mire vártok amúgy? Mi értelme? Ha rossz lesz a szex akkor meg elváltok?

2022. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem is tud bszni. Ezért találta ki ezt az ostobaságot. A házasság után meg úgy gondolj már nem hagyod el, mert méltóztatott feleségül venni. Jó nagy marha vagy, ha ebben továbbra is benne maradsz.
2022. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha 2 éve együtt vagytok, akkor mire vártok még 2 évet a házassággal?

Valamiért az egész mögött időhúzást érzek, és felmerülne bennem, hogy az esküvő után is lesz rá indok, hogy ne legyen együttlét.

2022. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
80%

felnőtt párkapcsolatok... no komment.


Mássz rá... meglátjuk lelök e magáról.

2022. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen ismerős pár, de ott mindketten full vallásosak voltak és kb a találkozás után egy évvel már házasok voltak.

4 évet nem várnék senkire

2022. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hülye a csávó, mert házasság előtt nem akar szexelni, hanem mert ebből több éves várakozás lesz. Ennek akkor van értelme, ha mondjuk fél-1 éven belül meg is házasodtok. nAgyon furcsa.
2022. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten keresztyének vagyunk, csak én másként gondolkodom erről a kérdésről. Ő is a vallása miatt akar várni. Az egyetem miatt nem házasodtunk még össze. Akkor akarunk házasodni, mikor legalább az egyikünknek lesz bevétele.
2022. dec. 28. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!