Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra jó a karácsony és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra jó a karácsony és a szilveszter hogy menőzni lehessen ki ivott el több pénzt ?

Figyelt kérdés
Pia, szerelem, szeretet, pénz , család, barátok

2022. dec. 28. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Szerelem, boldogság, hangulat, érzelem, barátok,család, társadalom, politika, sztár leves , heti hetes , fekete leves,
Duna heti duna
6 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom alkoholt és az ismerőseim sem. Hogy te ilyen körökben mozogsz, a te döntésed.
2022. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Nem iszom alkoholt és az ismerőseim sem. Hogy te ilyen körökben mozogsz, a te döntésed."


Remélem tudod , hogy ti abba a szűk 1%ba tartoztok , mivel magyarország tele van alkoholistakkal hobbi ivokkal es koca ivokkal.

2022. dec. 28. 23:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem Mo-on élek. Ez is hozzájárul. Amikor rájöttem, hogy ott csak tönkremennék, eljöttem.
2022. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ittam semmi alkoholt. Barátom sem.
2022. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"ki ivott el több pénzt ?"

Jó játék. És aki nyer, visszakapja a pénzét? Mert azt később másra is elkölthetné, esetleg valami fontosabbra.

2022. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Itt konkrétan a nagyzolásra értettem , hogy miben mérik egymást az emberek. ki tudott dragább ajándékot,piát venni ki tudott többet elinni.
2022. dec. 28. 23:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa közegben mozogsz, ha azzal versengenek, ki piált el több pénzt.
2022. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Nem az én közegem , ha nem az emberek ilyenek.
2022. dec. 29. 00:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt a szeletét látod a világnak, amelyikben élsz. Mozdulj ki belőle, és akkor majd meglepődsz!
2022. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Akkor meg majd azt látom hogy azzal menőznek ki mennyit költött a lakására , nyaralásokra.. sehol sem jó nézelődni!
2022. dec. 29. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!