Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intő jelnek vegyem ha a barátnőm elhúzta magát és ideges lett miután egy liftben megsimogattam a nyakát más előtt?

Figyelt kérdés
Azt mondta ne csikáljam már, pedig máskor nem zavarta sosem. Nekem az volt a bántó hogy egy idegen srác is volt a liftben aki nem láttam hogy megsimogattam de hallotta és láthatta hogy barátnőm idegesen elhúzta magát és odaszólt nekem… nekem megalázó volt hogy idegen ember előtt elutasít hogy a párjaként finoman megsimogatom.
2022. dec. 29. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
fu de utalom az ilyen bajgunarokat, akik mozgolepcson meg zebranal tapizzak a baratnojuket. igen vedd into jelnek hogy surgosen valtozzal mert ez a csaj perpillanat jobbat erdemel toled
2022. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"nekem megalázó volt hogy idegen ember előtt elutasít"


Neki meg az volt megalázó hogy idegenek előtt tapizod!

2022. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért tisztázzuk hogy nem “tapiztam”. Ha a fenekét fogdosom vagy csókolgatom más előtt az nyilván gáz, de ez nem egészen az a kategória. De értem, gyökér vagyok mert hozzáértem a csajomhoz :))
2022. dec. 29. 11:23
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

"De értem, gyökér vagyok mert hozzáértem a csajomhoz :))"

Ha viccet csinálsz belőle, akkor mégsem érted!



Ja és kettőnk közül én ismerem a barátnőmet, tudom mi esik jól neki és mi nem! Te ismered a barátnődet?

2022. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom milyen volt a mozdulat, de én a fent említett tapperolás mellett azt is utalom, ha a pasi azért ér hozzám, hogy körbehugyozza a területét. Én ebbe is futottam már bele, hogy a mozdulat nem kedveskedés volt, hanem nyílt jelzés a másik pasinak "ez az enyém".

De egyszerűen arról is lehet szó, hogy valamiért eleve feszült volt és nem igényelte az érintést. Rengeteg opció van, hogy miért reagált így. Viszont neked hihetetlen ingatag az önbizalmad.

2022. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt az önbizalom dumát :) Ha engem megsimogat a párom és bunkón elhúzom magam akkor még ő az önbizalom hiányos? Nem igazán értem
2022. dec. 29. 11:42
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, intő jel hogy mások előtt nem illik simogatni a párunk nyakát, de leginkább semmijét.
2022. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Mert mutatnod kell a másik kannak, hogy te a lányt dugogatod. Ha lenne önbizalmad, ezt mellőznéd.


Mellesleg az tetszene, ha anyád simogatna mások előtt? Liftben meg pláne, beszélni sem szeretek olyankor senkivel.

2022. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Leírták már előttem, hogy nem illendő ez a megnyilvánulás. Hiszen abba is bele lehet gondolni pettingnél miket csinál az ember. Nem ilyeneket, hogy nyak simogatás stb??

Itt hangsúlyozgatod, hogy idegen ember előtt... hát ez az. Szerinted az az idegen ember kíváncsi erre??

A barátnődnek igaza van, de addig nem fogod megérteni míg a sértett egóddal vagy elfoglalva.

Amúgy meg hihetetlen, hogy ott a liftbe, abba a szűk helyen jött rád a nyak simogatás, egy idegen ember társaságába.

Nem ám kettesbe a hálószobába.

2022. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, vedd intő jelnek, mivel ahogy írtad, eddig nem zavarta az ilyesmi.
2022. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!