Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kötődhet ennyire valakihe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kötődhet ennyire valakihez az ember?

Figyelt kérdés
Van egy női ismerősöm akivel mostanában nagyon közeli és jó kapcsolatunk lett. A párjával már nagyon régen együtt vannak,10 plusz éve. A lány is volt már hogy félre lépett de amit most a srác művel vele az undorító. Már vagy két éve csalja és a lány is tud róla mégis marad melette. Ennek mi az értelme?

2022. dec. 30. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmi, de neked semmi közöd ehhez, az ő dolguk. Ez nem kötődés, hanem ragaszkodás és onbizalomhiany, a jövőtől való félelem és hogy nem talál magának egyik sem másikat. Egy kenyelmes, langyos F0s.
2022. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
10+ eves parkapcsolatban akarmi elofordulhat mar. Pl megbeszeltek, hogy igy jo nekik. Vagy a lany siman csak pont leszarja, mert mar nem halalosan szerelmes a sracba (10 ev utan ez ritka), de jol elnek, jol telnek a napjaik, mukodik a szex es nincsenek problemak a kapcsolattal.
2022. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
1: Érdekes :) Első mondatban kiosztod a kérdezőt, hogy semmi köze hozzá. Utána meg te simán elmondod a véleményed, sőt minősíted. :D
2022. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Én egy tényt irtam le, nem boncolgató a dolgot, általánosságban irtam, mi állhat a háttérben. A kérdésre válaszoltam. Engem nem érdekel, miért vannak együtt :D
2022. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem hogy ez miért jó.Nem hiszem el hogy hosszú távon egyikük sincs figyelemmel sem a saját sem a másik jövője iránt. Ha nem szeretek valakit nem fekszem vele le,nyilván ez alap.De ha valami ennyi idő után sem megy és a párom félre is lép akkor mi értelme ennek a ragaszkodásnak.Hisz ha én is úgy érzem hogy más melett jobb akkor miért erőltetem magamra ezt a kapcsolatot. Hogy tudnak az emberek meg rekedni ennyire,ha már sem érzelmek sem bizalom nincs kettőjük között olyan szempontból hogy beszélnek a problémákról,ha nem tudnak csak el vergődnek egymás melett ez gyerekes.Rengeteg ilyet lát az ember,ha egy kis tisztelet van a másik iránt vagy szeretet akkor meg tartom a jó kapcsolatot de nem folytom meg azzal hogy egyszerűen nem hagyom boldognak lenni a másikat.Miért kell egy ilyen kapcsolatot erőltetni,semmi értelme,ez nem is kapcsolat,már baráti viszonynak sem mondanám,abban legalább tisztelik valamennyire a másikat az emberek,az érzéseit,oda figyelek a másikra. Rengeteg ilyen családba születik gyerek ,brutális mik mennek ezekben a családokban,de erről senki nem szeret tudomást venni,csak a gyerek szívja meg,és máris meg van az áldozata az ennek a kapcsolatnak,egy kis gyermek akinek egyszerűen soha nem lesz normális gyerekkora és ezért ez ki hat az egész életére,érzelmileg soha nem lesz stabil ember.
2023. jan. 2. 06:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érdekből van vele, pl. mert övé a lakás.
2023. jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bárki tud új életet kezdeni. Már én is nem egyszer kezdtem előrről mindent. Sokszor voltam albérletben olyan helyen ahol soha nem gondoltam volna,nagyon sok mindent kezdtem előrről. Ezt próbálom neki is el mondani de egyszerűen nem érdekli. Érzem rajta hogy nem akar változtatni,pedig ez jobb nem lesz már soha.
2023. jan. 2. 08:56
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Én már régen rájöttem arra, hogy nem kell senkit megváltoztatni akarni, vagy az életére megoldás lenni.

Mindenki azt csinál amit akar, neeem ?

2023. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,ha egy olyan emberről beszélünk aki hidegen hagy hogy mi lesz vele,nem pedig egy olyan emberről aki úgymond értékes számodra és nem szeretnéd hogy többet szenvedjen az életben.
2023. jan. 2. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs jogod beleszólni, hogy hogyan éli az életet. Ha tanácsot ker, adhatsz neki, de ha folyamatosan azt hangoztatod neki, hogy mennyire szr a kapcsolata, nagyon rövid ideig lesztek barátok.
2023. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!