Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok és 1 hónapja van kapcsolatom. Ez az első, viszont a barátnőmnek nem. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Mármint... Az elején tök cuki volt a dolog, meg minden. Óránként irogattunk, viszont mostmár megelégelte, hogy leírom neki, hogy szeretem. Igen. Többször is leírtam egy nap, mert tényleg szeretem. Azt mondja, hogy 3 hónapig nem mondhatjuk el senkinek, hogy együtt vagyunk, mert ez egy ilyen ,,garancia" szerűség. És most írta, hogy nem biztos a dologban, mert önsajnáltatom magam, nincs közös téma meg ilyenek. (Nem önsajnáltattam magam. Elküldtem snapen egy képet, ahogy munkahelyen majdnem levágtam a fél újam, és ezt önsajnáltatásnak gondolta.) Mit tegyek, hogy jobb legyen minden? 20/F. Ő meg 22/L

2022. dec. 30. 17:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
"Újam" után én szakítanék
2022. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Elnézést. Elírtam. Megtörténik.
2022. dec. 30. 17:12
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg már mással beszélget órákat ;)
2022. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondja, hogy túl sokat találkozunk. (Heti 2-3 alkalom).
2022. dec. 30. 17:16
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, ezt miért hivjatok kapcsolatnak? Ennek a lánynak nem kellesz, ez teljesen világos.
2022. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiabranditottad a nyomiskodasoddal, ennyi. Majd legkozelebb okosabb leszel, nem kell egy heten 50x leirni, hogy szereted, boven eleg olyankor, mikor az alkalom adja, pl este a joejszakattal egybekotve, stb.
2022. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Eddig kellettem neki. Vagyis a tegnap még úgy mutatta. :/
2022. dec. 30. 17:31
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
Egyet jegyezz meg! Egy férfi nem mondja, hogy szeretlek! Ezt ki kell mutatnod, éreztetni vele.
2022. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ma megyek ki vele beszélni. 1-2 óra mulva. Mit mondjak neki? hogyan hozzam helyre?
2022. dec. 30. 17:37
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
Nincs mit helyrehozni. A kis liba kiábrándult belőled. Nem az vagy akinek gondolt. Lépj tovább, sok tini punci van az országban. Mind mind ki van éhezve.
2022. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!