Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom miért nem szexel velem?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, ő 24, majdnem egy éve vagyunk együtt, Eddig működött minden heti rendszerességgel volt, de az utóbbi 2 hónapba 1-2szer volt csak. Én az utóbbi időbe direkt nem kezdeményeztem mert kiváncsi voltam ő mikor fog de egyáltalán nem. Az az 1-2 alkalomkor is én kezdeményeztem mert már nagyon kivántam. Ugyanugy dolgozik mint eddig, nem túlórázik meg semmi, sőt én vagyok az aki mostanába többet dolgozok vagy este is és én vagyok inkább az aki tényleg fáradt. Néha ugye ez miatt nem is látjuk egymást. Más nője biztos nem lehet,mivel együtt is lakunk és egyből levágnám ha az lenne, meg kideritettem volna ez idő alatt, mert hazudni se nagyon tud, de nincs is semmi olyan jel ami arra utalna. És megad nekem mindent, szeret csak szexuális téren hanyagol el mostanába.Egyáltalán nem nyúl hozzám olyan helyen.Szerintetek mi lehet ennek az oka, megunt vagy mit gondoltok?

2022. dec. 30. 19:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és nem nagyképűségből, de szép arcom van, jó alakom, sok férfi örülne nekem :)
2022. dec. 30. 19:15
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírásod alapján, én csak azt tudom még a pakliban találni, hogy talán ő egy olyan típus akinek valójában nincs igénye sok szexre. Viszont amíg friss volt a kapcsolat, a rózsaszín köd miatt az alap igényén felül teljesített, de most beállt az általa alapból igényelt mennyiségre. Ami viszont ha neked kevés, akkor ez gond lesz. 32/F
2022. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Alacsony a libidója. Meg kellene vele beszélned, hogy ez neked kevés, ha még 1 éve sem vagytok együtt, és ilyen fiatalok vagytok nem kellene nyugdíjas házaspárnak lenni.
2022. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Néha ugye ez miatt nem is látjuk egymást." - Hát így nehéz is.

"sok férfi örülne nekem" - akkor valaki mást.

De ha meg tudnátok beszélni, az se lehetne rossz.

2022. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Jav. - Akkor keress valaki mást.
2022. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Ő mit mondott, miért nem akar kurni?
2022. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6-ik. Először is nem kurni hanem szeretkezni, szexelni szoktam nem valami kur.v@ vagyok.

Másodszor meg megkérdeztem miért nincs köztünk semmi, azt hozta fel amit leirtam amibe valahol igaza is van, de lett volna azért idő erre.

2022. dec. 30. 19:29
 8/24 A kérdező kommentje:
2es, érteném és nem is lenne azzal baj ha már kevesebb lenne az igénye, de akkor se kéne hogy az a semmivel legyen egyenlő, én ilyet még nem láttam
2022. dec. 30. 19:31
 9/24 A kérdező kommentje:
4es azt a munkára értettem hogy néha nem látjuk egymást az miatt, de akkor is a héten van több olyan nap amikor igen és számomra ez a rejtély
2022. dec. 30. 19:33
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

"Alacsony a libidója. Meg kellene vele beszélned, hogy ez neked kevés, ha még 1 éve sem vagytok együtt, és ilyen fiatalok vagytok nem kellene nyugdíjas házaspárnak lenni."


Nem, mindkettőnek meg kellene találnia a hozzá illőt. Nem kell fiatalon sokat baszni, öregen meg tunyulni. Ami jólesik mindkettőnek.

2022. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!