Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha az új barátnőtök közölné, hogy nem fontos gumit húznotok, mert ő szed fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Akkor nem húznék gumit. 😀
Akkor is húznék gumit. 🧠
59 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

40 múltam. SOHA nem csináltam gumi nélkül.

Nem is volt soha betegségem, sem gyerektartási perem, sem abortuszra menő csajom.

2022. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Szedjen, nem érdekel, a gumi alap, ugyanis nem akarok gyereket, sem nemi betegséget.
2022. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Barátnő? Tinderes nő velem is csalta a férjét (előttem, utánam is mással, én csak egy voltam a sok közül), első és egyetlen együttlétkor rögtön szobára, azt mondja, nem kell óvszer, spirálja van, tolhatom. Így is tettem.

Egy évvel később szintén tinderes 2 évvel fiatalabb nő tabit szed, nemcsak hogy azonnal tolhattam, de neki csak kutyában lehet, ezért beállt úgy és lökjem. Elsőre hatalmasat beledurrantottam, ment kimosni magát, azt mondta, hogy jajj, belenyomtam vagy egy decit is, hát igen, ez van. AZtán még aznap este még egy teletank, majd reggel már engem is zavart, hogy jajj, mi van, ha teherbe ejtettem, gyorsan óvszert húztam és azért a 3. és utolsó szex lement óvszerben, de mindhárom hátulról. Érdekes kapcsolatunk lett volna így, mert őt tényleg csak ebben a pózban lehetett, ám más okból véget vetettem. Mai napig bánom, kétszer visszakönyörögtem magam, de nem érdekeltem. Igaz, akkor ő volt a harmadik nő, akivel szexeltem, után még lett fél év alatt 2, amikor azt mondta, ennyi és ne tovább, a következőt elveszem feleségül, de azóta se jön. Úgyhogy meg vagyok rekedve, kicsit olyan, mintha akkor januárban megátkozott volna, ennek meg most lesz lassan 1 éve. De ez életem más területére nem rakódik le, tehát nem lett bajom, többet keresek, vettem bútorokat, adakoztam, van pénzem, híztam, jól vagyok,csak pont a kapcsolat nem sikerül. Most talán pont sikerülhetne, de olyan nővel, aki tőle egy fokkal rosszabb. SZintén jó, de nem olyan jó. Na, ez majd kiderül.


A lényeg, nem húznék gumit!

2022. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

"#szaporodás" 🤣


Nő helyében mondanám hogy húzz azért lszi.

2022. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
A védekezés közös feladat. Marad a gumi természetesen
2022. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Milyen új ?!
2022. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
A fogamzásgátló tabletta olyan, mintha nem lenne kb. Egy enyhe hasmenés és már nem ér semmit. Ha valami normális eszközt használ, még csak-csak, így nem.
2022. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Gumi mindenek előtt.
2022. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes itt mindenki mondja a gumit. A valóságba meg 10ből 9 férfi nem szexel abba.
2022. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Azok most nem érnek rá válaszolni, a gyerektartás nem keresi meg magát :)
2022. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!