Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
94%
1 év egy nagy semmi. Szakítsatok, ha együtt nem megy.
2023. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
98%
Ha úgy érzed nem szeretnél még gyereket egy éves kapcsolat után, ami nem is baj, akkor nem kell belemenned. Abból úgyis szakítás lenne, és a gyerek inná meg a levét meg te mert fizethetnél utána életed végéig.
2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem akarsz gyereket vedekezz!!

Az ilyen nök bàrmire képesek...

2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy elég szűk keresztmetszet, itt nincs kompromisszum. Személy szerint én egy ilyen hisztis "nővel" biztos nem élnék együtt.
2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
98%
A természete nem fog megváltozni később sem. Ha erre vársz, csak pocsékolod az idődet feleslegesen. A gyerek után is ugyanígy hisztizne, csak akkor keresne rá màs okokat.
2023. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
19%
Akkor szakíts. Őszintén szólva nem látom, hogy mi a probléma. Te is gyereket akarsz, ő is. Akkor miért is nem vállaltok gyereket, ha a feltételek adottak? Ja, hogy csak húzod az idejét, meg kikészíted idegileg. Miért veszekedsz vele, ha te is szeretnél már gyereket? Bocs, de én ezt nem értem. Most akkor akarsz gyereket már vagy sem? Ha igen, akkor miért veszekedsz vele? Ha nem, és tudod hogy ő szeretne, akkor miért nem szakítotok? Mert így csak húzod az idejét és a kapcsolat sem jó. Ha te is szeretnél gyereket, és ő is, miért kell neki egyáltalán "zsarolnia" téged? Valami nagyon félremegy a kommunikációtokban, vagy te csak összevissza dobálózol a szavakkal :/
2023. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló volt a feleségem. A végén már azt éreztem, hogy csak azért kellek neki, hogy gyereket csináljak. Csak rájöttem, hogy nem akarok tőle gyereket, nem akarok vele gyereket nevelni. Elváltam.
2023. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
98%

6-os. Valószinüleg ez a srác szereti a barátnőjét, csak azért egy gyerek óriási felelösség és mindössze egy év után, a mai világba, úgy hogy ennyire durván erőszakos is mellé nem csodálom hogy nem akarja bevállalni.

Itt inkább a lánynak kellene reálisan gondolkoznia, hogy még rohadtul nincs le késve semmiről.

2023. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
... És ezen kívánsága a kapcsolat legelején nem derült ki? Az tény, hogy egyesek egy idő után megkattannak, de azért 1 év az kicsit korai lenne. 🙄
2023. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
90%

#6

Olvasd már el normálisan a leírást mégegyszer. Akkor talán felfogod, hogy mi is a probléma.

2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!