Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit szeret? Nagyon hullámzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeret? Nagyon hullámzó a páromnak a viselkedése és olyankor arra gondolok hogy a szeretöjére gondol pár éve kiderült hogy viszonyt folytat egy nála 20ével fiatalabb nővel, a nő buktatta le de az a érzésem még mindig együtt vannak!

Figyelt kérdés
Szeretője elöbb volt mint én mikor ismerkedtünk tudtam hogy van valakije akinek van párja és tudtam hogy nem komoly vele, mik csak barátok voltunk ahogy ismerkedtünk egymásba szerettünk de közbe megint lebuktatta a szeretője úgy hogy már mi együtt voltunk!

2023. jan. 2. 13:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak te szerettél bele, ne áltasd magad feleslegesen. Kellettél fixnek a másik mellé, hogy neki is legyen egy állandó. Ilyen helyzetben kvára leszarnám, hogy kit is szerethet. Bele sem mentem volna egy ilyen kapcsolatba.
2023. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, téged biztos nem, különben nem tartott volna soha szeretőt.
2023. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2 Mért ?
2023. jan. 2. 21:26
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Szerinted miért?
2023. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, te írtad
2023. jan. 2. 21:45
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Tyű de buta vagy. Szerinted ha téged szeretett volna akkor nem építette volna le a szeretőt? Megtartotta és most 2 nővel szórakozik egyszerre. Ez a válasz.
2023. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 Én anno arra gondoltam hogy ha szereted volna a szeretőt akkor vele jött volna össze nem velem
2023. jan. 4. 12:38
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha lebukott a szeretnél, miért maradtál vele?
2023. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#8 Mert gyözködöt hogy nem jelentet neki semmit engem szeret meg csak velem szeretne lenni, de úgy érzem hogy még mindig együtt vannak! (Női megérzés)
2023. jan. 4. 21:11
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha rakerdezel, úgyis tagadni fogja. Neked kell eldonteni, hogy tudsz-e bízni valakiben, aki egyszer már felultetett.
2023. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!