Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok olyan szituációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan szituációt amikor nagyon nehéz volt 2.Feleségnek lenni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
En ex vagyok es ugyanolyan nehez exfelesegnek lenni. Peldaul ha az uj feleseg kedveert apuka lemond cagy modosit a gyerek programjan vagy venni kéne valami dragabb holmit a gyereknek, de az uj nő inkabb rabeszéli apucit hogy vegyen olcsobbat, hasznaltat, jó az a gyereknek. Figyelj ide. A ferfin, az energiajan, idejen mindig osztozni kell. Vagy egy orok harc lesz, vagy te is es az ex is beeri kevesebbel es alkalmazkodik.
2023. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Még jó, hogy a második feleségekhez szól a kérdés.
2023. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első olyan anyagi hátterem van hogy a pénze nem kell a páromnak, annyi megy a gyerekre amennyi kell neki. Arra vagyok kíváncsi a 2. Feleségeknek milyen szituációk vannak ami nehéz, amikor neked venni kell egy nagy levegőt.
2023. jan. 3. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Oszinten szolva ha rafuggsz az exnore, nem veszed eszre azokat a noket akiktol igazan feltened kell a padidat. Titkarno, ugyfel, kollega, havercsaj, titkos tarskereso appos no, sajat baratnod...stb. meg ha 20 evvel fiatalabb vagy, akkor se biztos hogy megbecsul.
2023. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez minden kapcsolatnál lehet félelem
2023. jan. 3. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyumnál láttam rá példát, de szerintem nehéz megítélni, hogy neki mennyire volt nehéz, mert ő nagyon önzetlen amúgy is.


Illetve ami még azért nem szokványos, hogy egy idő után a tesóm is hozzánk került az exfeleségtől, viszont gyerektartást nem kaptunk, meg olyan nagyon nem is akart vele találkozni. Szóval anyum gyerekeként nevelte fel a tesómat is, és neki szörnyű volt látni, hogy az exfeleség ennyire nem törődik vele.


Illetve, mikor összejöttek, akkor évekig nem próbálkoztak a gyerekkel, pedig akkoriban aránylag idősnek számítottak, de nem akartak azelőtt gyereket vállalni (3-4 évig), amíg a tesóm nem szokta meg az új helyzetet.

2023. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!