Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen eset után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen eset után ebben a kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Barátom fél évvel ezelőtt megismert egy lányt, egyszer találkoztak. Másik városban él a lány. Azóta beszélnek, chatelnek. (nem mindennap, de azért gyakran) A barátom direkt nem mondta el, hogy ne legyek féltékeny. Kiderült mégis. Azt mondta azt se mondta volna el, (ha nem derült volna ki), ha találkoznának. Meg, hogy nincs semmi olyan köztük, ő szeret beszélgetni.

Ezek után nem tudom megbízzak-e benne. Nekem kéne ezt elfogadnom vagy nem illünk össze ilyen téren?



2023. jan. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő a barátnő a kispadon.
2023. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát.... Elég gázos ez így
2023. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kicsit gyanús.


Hallgass a megérzéseidre!

2023. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha nem lenne, akkora nagy ügy és tényleg csak haverságból írogatna neki, akkor elmondta volna. Nincs semmi baj azzal, ha valaki barátkozik, de az ilyen sumákolások mögött általában mindig van valami.
2023. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Még tegyük hozzá azt is, hogy tényleg voltam már féltékeny azóta többször, mióta egyszer régen már adott rá okot, hogy túlőtt egy szinten a chateléssel, telefonálással. (de azt mondja azóta nem csinál olyat, az egyszeri eset volt)

Szóval el tudom képzelni, hogy ez az oka, hogy nem mondja el már nekem. Ennek fényében nem tudom, hogy most mit kéne gondolnom.

Még, ha nincs is ezzel a lánnyal semmi, az hogy direkt nem mondja el nekem, az kicsit megingatta a bizalmam. Nem tudom, hogy ezt érdemes-e folytatni így. Mert azt mondja, ha nem féltékenykedek, akkor majd elmondja ezeket.

2023. jan. 3. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem férne bele.
2023. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődik a megcsalas,mással ismerkedés,cserélgetni, titkolózás. Örülj, hogy már most kiderult.
2023. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen egyrészt így gondolom másrészt nagyon nehéz most.. hogy mi legyen, mert szeretem, meg elvileg ő is, de mégis legyek racionális..

Nyugodtan jöhetnek még válaszok

2023. jan. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!