Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsö és második feleségek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö és második feleségek ki hogy látja?

Figyelt kérdés
Mindig azzal ijetgetik a második feleseséget hogy egy idegen nő gyerekére megy a pénz, a tiedre nem marad, de ha második feleségnek is lesz gyereke, ez igaz lesz az előre is, ki hogy látja a megoldást? Gondolok itt az apa időmegosztására, nyaralás,az első gyerek oda koltozhet-e az apjához, stb?

2023. jan. 4. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Családja válogatja szerintem. Nincs erre recept, hogy a hapsi 2. családjában ez így és így lesz, ennyi és ennyi forint.


Első gyermek oda költözhet-e? Aki olyan társat választ, akinek gyereke van, annál ez nyilván benne kell legyen a pakliban. Ez szerintem természetes.

2023. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

“egy idegen nő gyerekére megy a pénz”


Az a párodnak a gyereke is és a párod pénze megy rá, amihez neked semmi közöd.

2023. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Keresztapám jól megoldotta. Együtt él mind a 2 nejével, és a gyerekekkel, egy hatalmas családi házban.
2023. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább azt látom a környezetemben, hogy az első gyerek le van szarva az apa részéről. És a mostohaanyuci még támogatja is benne, vagy teljesen közömbös az egész felé. Aztán ha ő is pofára esik, mert bejött a következő nő a képbe, az ő gyerekével is ugyanígy bánik a magvait felelőtlenül szóró kan. Az ellenkezőjére nem láttam példát még, ha lesz akkor azt is megírom.
2023. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Én mostohaanyuci (is) vagyok, van saját gyerekem is, férjemnek 2 közös már nem lett a férjemmel. Az én fiam és az ő lánya (2 tini) él velünk a 3-ból.

Nagyon nem "szarja le" a gyerekeit. Nálunk mindkettőnk gyerekei egyenlőek, egyenlő elbánás van mindenkire vonatkozóan. Sőt, ha a lánya "elkövet" valamit, én szoktam megvédeni.

2023. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
#4 én apám is ezt csinálja. Nem baj, majd mostohaanyuci cserélgeti a pelenkáit öregkorában, rám ne számítson :D
2023. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

#6

Ha mostohaanyuci egyáltalán az életében lesz még akkor, vagy egyáltalán lesz még nő, aki ilyen előzmények után kapható lesz rá. Elég balfék puncit kell ehhez kifognia.

2023. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Jaj, hát egyértelmű, hogy a mostohaanyucit kell hibáztatni, véletlenül sem papamaci a gyökér.
2023. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nálatok ez van, viszont nem ez az általános. A környezetemben legalábbis biztosan nem. Itt a tyúkok versenyeznek a nagy kandúr kegyeiért, aki meg pöffeszkedik köztük.

2023. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
#8 papamaci is gyökér, de sok mostohaanyuci tényleg elmarja a gyerekei mellől az apát. Csak papamaci gyökér, amiért ezt hagyja.
2023. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!