Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miben változna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miben változna az életetek, ha holnaptól 100%-ban impotensek lennétek?

Figyelt kérdés
Szakítás, válás? Vagy csak megcsalna az asszony?

2023. jan. 4. 21:51
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

Nem akarom megtudni.

Nagyban sértené az önérzetem, túl hiú vagyok.

Asszony szerintem nem csalna meg,élt előttem szex mentes kapcsolatban, ő az a fajta akinek ha van örül neki,ha nincs úgy is jó,elfogadja.

2023. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Van elég bajom enélkül is, szóval max "egy újabb kellemetlenség a listára" a megmaradt 4 élvezeti mód elveszítése.
2023. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok. Így élünk. Férjem nagyon beteg. Nyilván van,hogy hiányzik a dolog(27 vagyok csak),de próbálok nem gondolni erre. A férfiakat messzire elkerülöm ne legyen kísértés. Konkrétan beszélgetni sem beszélgetek velük.A kislányommal a háztartással az állatainkkal és a férjemmel foglalkozom. Eljárok edzeni direkt női edzőterembe, hogy kiadjam a feszkót.1 éve tart ez az egész. Még pár évig bírni fogom,de,hogy azután mi lesz,azt nem tudom.
2023. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet verni attól még ugy tudom..
2023. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elmennék papnak
2023. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Semmiben.... Eszre sem vennem, szerintem....



38F incel

2023. jan. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én végeznék magammal. Szeretném még megtalálni a szerelmet, amihez hozzátartozik a szexualitás is.
2023. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megfogalmazni. Az ember agya vágyik rá. Vágyik a női test látványára, érintésére, ízére. Hiszen férfiból van.
2023. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így se kellek egy nőnek sem a külsőm miatt, így igazából még könnyebb is lenne, mert nem lenne igényem a szexre.
2023. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!