Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme ezzel jönni állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ezzel jönni állandóan?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek próbáltam felhívni a figyelmét h kicsit figyeljen oda a súlyára. Szépen óvatosan mondtam.

Mondtam h vékonyabban kívánatosabb nekem ( így ismertem meg)..azóta azt mondja azért nem adok csókot stb mert undorítónak tartom..


1, nem ezt mondtam neki

2, mivel nem tesz semmit h változzon a súlya mitől " lenne újra kívánatosabb" - pláne azok után amit mondtam..


A szokásos szöveg nem kell! - nem betegség vagy hasonló okozza ki lett vizsgálva és nem a korral járó természetes változásra gondolok


2023. jan. 5. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi ideje vagytok együtt?


Hány kiló volt akkor, amikor megismerted, és mennyi most?


Milyen magas?

2023. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

#11

8 éve vannak együtt, a csaja most lett 30, kb 20 kilót hízott, és mellé alacsony is. Kb 55 kilóról lőtt fel 80-ra, de sose írja kétszer ugyanazt a számot, azt hiszi, hogy így nem ismerik fel.

A csajnak ezen kívül pcos-e és inzulinrezisztenciája van, meg egy kezeletlen és súlyos depressziója. Többnyire azért, mert ő lánykérésre vár, de a kérdező nem fogja elvenni. Illetve gyereket akar, két éve nem szedi a tablettát. Cserébe a kérdező két éve nem feküdt le vele, nehogy teherbe essen.


Kihagytam valamit?


Ja, persze. A kérdező egy tipikus troll, aki beleélte magát a kamu sztoriba, de már annyira bekeveredett, hogy irreális, amit összehord. Két ekkora idióta nem létezik. Csak erre élvez, hogy van pár tipikus téma, amire mindig ugrik pár idióta, és vele együtt szídják a kitalált barátnőjét. Ugyanazt a 3-4 kérdést írja ki naponta, minimális változtatással.

2023. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Wow, ez igaz lenne, van ilyen ember aki így kamuzik össze mindent??
2023. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!