Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a főnökének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a főnökének (nő),azért hajbókol egy férfi, mert a főnöke?

Figyelt kérdés

Szinte udvarlás szint, kellemes bájcsevegés, sunyi cinkos mosolygás.

De azt mondja nem is tetszik neki a főnöke mint nő, nem is esete, de főnöke, ezért az egész csak.

Vélemény?



2023. jan. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen nyalják a főnökük seggét, a nemek mellékesek.
2023. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mint nőnek csinálja.
2023. jan. 5. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint férfinak nem tudja, hisz nő.
2023. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfinak jól jön, a nőnek jól esik a seggnyalás.
2023. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Duplán nyer a dolgon,hízeleg a főnöknek és a benne rejlő nőnek is,ami nyilván tetszik a hölgynek.

Azt nem tudom,hogy a pasid ennél tovább lépne-e,mert minden helyzet és személyiség egyedi.Azért járj nyitott szemmel!


Egyébként nekem meg olyan főnököm van,aki gyakorlatilag körül rajong,egyértelműen nőként is számításba vesz szerintem...Lehet ezt érezni.

2023. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahogy ő csinálja, ott még egy utolsó bányarém is beveszi, hogy tetszik neki.

Ezt amugy több ferfinál is észrevettem hogy ronda debileket is siman megvezetnek egy kis bájgúnárkodással.

2023. jan. 5. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván,mert azoknak nincs önbizalmuk sok esetben.

Viszont lehet,hogy ez a nő amúgy tényleg csinos és tényleg bejön neki.Ez nem jelenti azt, hogy kezdene is vele,de benne van a pakliban.

Te ismered a párodat vagy kiszemeltedet,neked kell tudnod,milyen határokat képes átlépni.Ahogy az előbbi kommentemben írtam.

Egyébként gondolom,féltékeny vagy,mint az atom...

2023. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!