Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig kritizál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig kritizál, veszekedéseknél meg még bántóbb dolgokat mond a külsőmre vagy akár a szellemi képességeimre. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha van amiben nem vagy tökéletes, akár külsőt vagy belsőt tekintve, de te azt szereted magadban így is vagy elfogadtatad, miért jó neki ezzel gunyolodni?

Én pl.ha egy férfi kopaszodik de én szeretem és velem van soha nem bántanám meg azzal hogy de csúnya a kopaszodásod..



#sértés #Bántó megjegyzés
2023. jan. 5. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van veled, ha ennyi baja van veled?

És te miért vagy vele?

2023. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Mintha csak én idéztem volna fel az exférjem viselkedését.


Kérdező, ha hiszed, ha nem, én pont ezt untam meg. Jobban mondva, kinyílt a szemem, és egy idő után nem hagytam magam.

Nem csináltam azt, amit ő, eleinte normálisan próbáltam vele ezt megbeszélni, és mikor besokalltam, elmondtam neki, hogy el akarok válni.

2023. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És bárhol vagyunk, mindenkit jól megnéz, akar csinosabb nő akár kevésbé, alkalmanként ki is mondja hogy nálam sokkal jobb nők vannak. És miután volt időszak, hogy az önbizalmam ezek miatt sérült, mutogatott rám és élvezte hogy nekem nincs önbizalmam.

Azóta ezt már helyretettem magamban, csak azon szoktam elgondolkozni, ha számára nálam mindenki szebb és jobb akkor miért van velem..

2023. jan. 5. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan is volt, hogy egy adventi vásáron engem is odavitt egy neki tetsző nőhöz, és fura zavart hangon beszélt vele.

Azt is megfigyeltem, ha neki megtetszik egy nő, akkor azt nagyon részletesen meg kell nézni, az nem zavarja ha én ott vagyok.

Ez lehet bárki, vagy akár egy óriásplakáton szereplő nő is

2023. jan. 5. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen magába ez az ember, aztán máskor, mással, de nálánál egy súlycsoporttaal nagyobb kategóriájú emberrel kekecekedjen így, ne veled.
2023. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen ember nem a párod. Gondolj bele, szerinted ilyen egy jó társ aki bántja a másikat, lehúzza? A te életed de a helyedben nem maradnék vele.
2023. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ehez két ember kell! 1 aki csinálja és 1 másik aki hagyja!


Durván lelkileg banzalmaz ebből szedi az energiáját h hatalma van feletted.


Más nő elküldése a fszba!

2023. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!