Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a párotok így viselkedne egy nővel?

Figyelt kérdés

Ráadásul az a nő nem is akárki, hanem előttem 1-2 hónappal majdnem összejöttek.

DE fontos, hogy a párom mondta ki végül, hogy nem akar éppen kapcsolatot, kicsit szabad akar lenni. Utána meg össze is vesztek, csak mostmár “nincs harag”.


Szóval: Egyrészt ha kicsit iszik a párom, látom, hogy nézi a nőt. Múltkor stírölte a seggét, legutóbb meg teljes egészében végigpáztázta, hosszan bámulta, szerintem már a csajnak is kellemetlen volt, és többen is észrevették.

Megáll vele a mosdó előtti sornál, hogy ne egyedül kelljen a nőnek ott várakoznia (szórakozóhely). (Oké ez lehet, hogy csak udvarias, nem tudom, segítsetek kérlek.)

Sokszor összemosolyognak(jó a párom valóban mosolygós, de én exekre nem szoktam folyamatosan mosolyogni.)

És azzal szórakozott vele a párom, hogy egymással szembe mennek, és mindig kilépett a nő elé, hogy ne tudjon elmenni, aztán nagy nevetések közt elköszöntek egymástól.


Kérlek mondjátok meg ha paranoiás vagyok, de azt is ha ez valóban nem oké.



2023. jan. 6. 00:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy magától a nőtől nem akar semmit, mert ő maga “szakított” vele. Csak úgy maga a szituáció…kicsit tiszteletlenségnek érzem
2023. jan. 6. 00:13
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a tiszteletlenséget, főleg nem egy párkapcsolatban. Hosszú távon nem viselném el. Szólnék egyszer, hogy ha már magától nem megy, tőlem tudja, hogy egy hülye tuskó, aki fordított esetben valószínűleg kikaparta volna a szemem, másodszorra már elköszönnék. Nem vagyok hajlandó olyannal lenni, aki mellett engem sajnálnak. Én is sajnálom az ilyen nőket, hogy csak egy antiférfire futotta.
2023. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Ugyanezt csinald meg te is egy pasival elotte…

Belefer nalatok az is,h tinderre regisztralj fel.


Ha problemazik rsjta,akkor azonnal szakits.



Csak ugy lehdt ki uktatni a szoget a zsakbol,ha ugyanazt megteszed vrle,amit o veled!!!!!

2023. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél benne biztos hogy nem akar tőle semmi. Más különben nem folyna rá a nyála és nézné feszt. Szólnék neki hogy fejezze be vagy mehet ahhoz a nőhöz engem meg felejtsen el.
2023. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pia nélkül viszont sosem nézi, ebből arra következtetek, hogy amúgy tisztel engem, csak olyankor már nem annyira érzékeli a határokat. Vagy mit gondoltok?
2023. jan. 6. 00:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: aki részegen egy féreg, az alapból egy féreg
2023. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha magát a “bámulást” leszámítjuk, akkor is tiszteletlen? Pl.: szerintetek csak udvariasságból állt oda vele a sorba?

2023. jan. 6. 00:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy főnyeremény a pasi! Ha egy gyilkos éppen nem gyilkol, akkor jó ember ? Kérlek, legyen már több eszed…
2023. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasságból....hát persze hidd csak azt.
2023. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, vidd el egy sztriptiz barba tesztelni, ott megnezi-e a csajokat.
2023. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!