Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a barátnőm szaunázni járkál???

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm egy sportegyesületben sportol. Az egyik barátnőjével edzés után az ottani közös szaunába járnak, amit bárki használhat.

Jogosan zavar az engem, hogy ott flangál fürdőruhában és olykor más sportolók is, pl 5-6 férfi simán beül melléjük, vagy többet látok bele és nincs ebben semmi?

Ti hogy állnátok ehhez hasonló helyzetben? Engem nagyon nyomaszt, pedig bízom benne...

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!!


2023. jan. 6. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Vannak beteg féltekeny idioták, azokat zavarja

Másokat az sem érdekli mit csinál a párja, mert annak sokkal jobb élete van.

2023. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen emberek mi mindenen tudnak fennakadni. A strandon nem látják mások? Vagy strandra se jártok? Mert ha még pucér szauna lenne, akkor talán elgondolkoznék, de, hogy a bikini is probléma, az szerintem túlzás.
2023. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Strandon, wellnessben több pasi van, akik ugyanúgy megnézhetik. Meg ahhoz, hogy valaki bepróbálkozzon nála nem kell fürdőruhára vetkőznie.
2023. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Mocskos férfi vagy!
2023. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem jogosan zavar.
2023. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Szaunába nem csak törölköző van rajtuk?
2023. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Szaunában meztelenül izzadnak a sportos pasikkal.
2023. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Bármi zavarhat, de akkor butaság volt összejonni olyan nővel, akinek jelenleg ez az élete.
2023. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez egy kicsit (nagyon) nevetséges, de ez az én véleményem.
2023. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Valassz egy dagadt igenytelen not,aki nem jar sportklubba.
2023. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!