Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ittasan keres, józanul nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan keres, józanul nagyon kerül…Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel eléggé összevesztünk. (Nem voltunk együtt, de egy elég rövid és szenvedélyes viszonyunk viszont volt. Össze akartunk jönni, csak ő rájött, hogy még nincs túl az exén.) Azóta bocsánatot kértünk egymástól, szóval nincs semmi harag. A vitának immár majdnem egy éve, én már viszonylag elfelejtettem volna a dolgot, mert semmi beszélőviszonyban nem vagyunk (egy munkahelyen dolgozunk), de céges rendezvényeken amikor egy kicsit iszik rendszeresen elkezdi keresni a társaságom, flörtölni próbál, néz. Ha józan, akkor viszont messze kerül, legutóbb is inkább lépcsőzött 6 emeletet, amikor meglátta, hogy én is liftre várok, és gyakran úgy tesz, mintha nem venne észre, minden helyzetet kerül, ahol én is megjelenhetek/beszélni tudnánk. Hogy kezeljem ezt az egészet?

(Egyébként elég nyitott és beszédes ember, szóval itt nem az a helyzet, hogy a piától hirtelen mindenkihez odamegy, mert józanul is nagyon közvetlen, kivéve velem



2023. jan. 7. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mit akarsz egy piástól?
2023. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Reszegen meg akar kettyinteni.
2023. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én lazán el lennék mellette dolgoznék, ő meg az ovis játszmáival azt csinál amit akar. Inkább vicces lenne nekem ez az egész.
2023. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miert csinál ilyet egy felnőtt ember? :D
2023. jan. 8. 09:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érett, nem felnőtt.
2023. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tetszem neki és gyáva, vagy csak részegen hirtelen szexelni akar vagy elfelejti, hogy összevesztnk stb…szóval erre gondolok, hogy mit érez, amiért ezt csinálja?
2023. jan. 8. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt vàrja hogy te lihegd körbe. Sérti az egóját hogy azt hiszi lerázod, szórakozol vele.

De nem tenne semmit érted. Hanem provokációval akar lihegő pincsit csinálni belőled.

2023. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
A szerepeket akarná megforditani. Udvarolj te neki, hajts te rá, ő nem mer, benne ehhez nincs elég szufla.
2023. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja es kapcsolatban is ezt csinálnà. Mindig mindenben te lennél a hibás. Te nem kezdeményezel, te nem akarsz semmit, nem szereted őt eléggé, mindog neked kéne majd felé bizonygatnod. Forditva meg ő nem bizonyit neked semmit. Vár mindent mint mannát vagy sültgalambot. Őt körul kell rajongani, lábtörlősködni, csicskulni neki. Kükönben megsértődik.

Hülye idiota ovis az ilyen. Messze nem férfi.

2023. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Részegen az ösztönök uralkodnak. Azt írod, szenvedélyes fellángolás volt köztetek, nyilván ez parázslik fel benne részegen, de józanon, az agyával vezérelten semmit nem akar tőled és valószínűleg ittas állapotú közeledését is szégyelli. Azért is kerülhet feltűnően, hogy túljátszva a szerepet ne keltsen reményt benned a részeg közeledésével.
2023. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!