Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar, hogy a barátnőmnek nincs semmi ambíciója?

Figyelt kérdés

Álmodozni szeret de nincs se kitartása se önuralma.

Pl. mind mondogatja, hogy lead pár kilót. Ábrándozik, hogy milyen jó lesz amikor nem lesz pocakja. Azonban állandóan eszik...minden hülyeséget. Azt mondja, hogy nagyon kívános. Nem tudja megállni, hogy ne egyen édességet.

Egy másik példa, hogy a munkáját nem szereti. Álmodozik a váltásról de tenni nem tesz semmit. Kéne fejlessze magát de helyette csak sorozatokat néz és játszik a telefonon.


29 éves nőről van szó. Én szeretem de kezd egyre jobban idegesíteni ez az egész.


2023. jan. 8. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Oké!


Lefogyok, így nálad jobb pasik is felfigyelnek rám.


Lesz új melóm, több fizuval.


Miért is maradjak veled?

2023. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csodálkozol? Melletted hogy lenne ambíciója, mikor 5 éve folyamatosan csak cs.szegeted.
2023. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te? Semmit. Ezt neki kell megoldania.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Küldd el pszichológushoz a sajátérdekében. Mi pont a legutóbbi ülésen beszéltünk hasonló dolokról munka kapcsán, hogy néha-néha rámjön egy ötlet, hogy mit csinálnék szívesebben, de ahhoz már nincsen motivációm, hogy tegyek is érte. Elég szar dolog ez a depresszió, teljesen elseszi az ember agyát és nem úgy működik tőle, ahogyan kellene. Pedig engem még csak nem is b.szogat a barátom éveken keresztül minden szarért, és nem is dolgozok ingyen az anyja vállalkozásában...
2023. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Whuut? Miért kell a kérdezőt támadni?

Kerdző, te beszéltél már vele erről? Esetleg próbálhatnád bíztatni és támogatni. Fontos hogy ne piszkálás, hanem segíség legyen. Ha így sem megy én ezt nem tudnám elviselni, ha nem változna én előbb utóbb szakítanék.

2023. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell a kerdezot tamadni? Olvasd el az eddigi kerdeseit - van vagy napi 5 biztosan - amiben a baratnojet b.szogatja minden aprosagert.
2023. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Melyik kérdéseimet? Tudnál példát adni utolsó?
2023. jan. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!