Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy nem segített rajtam a barátom, és ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon fájt a hasam menstruáció miatt, az ájulás határán voltam. Máskor is szokott rossz lenni, de most valamiért nem akart hatni a gyógyszer. A wc és a zuhany között rohangáltam, mert a meleg víz segített rajta. Kb 23:30 volt, mikor már 1,5 órája szenvedtem, és felhívtam a barátomat, hogy eljönne-e értem (kb. 20-30 perc autóval neki.) Egyedül lakom. Azt mondta, hogy nem jön, mert nem lesz papucs, és fáradt, de ha annyira rossz, kihívja a mentőket. De nekem ez rosszul esett, mert ha nem muszáj nem szerettem volna olyan állapotban, nem is rendesen felöltözve, hogy tudjak zuhanyozni, a mentők előtt lenni. De jó lesett volna, ha nem vagyok egyedül, amíg jobb nem lesz, vagy ha mégis mentőt kell hívni. Ti mit gondoltok? Túlreagálom?

2023. jan. 8. 23:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
20%
Pasi..mit varsz?
2023. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jogosan, elég bunkó dolog volt ez tőle.
2023. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%
Attól is függ hogy máskor mennyire figyelmes és mennyire vagy neki igazán fontos az életben!
2023. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Voltam hasonló helyzetbe és ilyenkor azonnal ültem kocsiba és mentem a baratnőmhöz, teljesen természetes hogy ilyenkor veled kellett volna lennie, látni kellett volna teged, meg ha sor kerül a mentőhivasra, akkor sem árt, ha valaki ott van veled. Nagyon önző és bunkó barátod van. Ne haragudj, de ha ennyit nem tesz meg erted, ami alap dolog lenne, a jövőben szerintem semmi jóra ne szamits tőle! Vannak ettől normálisabb srácok, Én ha ilyen volt, mindig ott voltam a baratnőm mellett, ott a helyem!
2023. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%
Csereld le
2023. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
23%

Háát, határeset. Most reálisan tudott volna bármit tenni, ha odamegy éjszaka?


De lehet, hogy ha már hívod, akkor mehetett volna. De igazából ha nincs tényleg nagy gond, vagy olyan, amiben tud segíteni, akkor lehet jobb lett volna nem hívni.

2023. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Ez reális amúgy, hogy van amikor mentőt kell hívni ilyenkor?
2023. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
19%
7. nem, túljátssza
2023. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
15%
gondolom holnap 6-kor kezd a barátja a gyárban, de azért felcsörgeti, meg átrángatná éjfélkor
2023. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Hát nekem régen is elég rossz volt, de nyáron túl kicsi volt az egyik óvszer, és mondtam, hogy vegyen jó méretet, mert ezt ő szokta venni, de nem vett, és mégis azt használtuk. Lecsúszott róla, így bevettem esemény utáni tablettát, és azóta újra nagyon felerősödött a rosszullét.
2023. jan. 8. 23:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!