Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólnál a barátodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólnál a barátodnak, hogy használjon dezodort?

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni, szeretem ot, de kicsit izzados tipus, es sajnos neha erezni, en meg nem szeretem az ilyen szagokat. Nem akarom megbantani, hogyan szoljak neki intelligensen, hogy ne bantodjon meg?

Veletek fordult mar elo ilyen? Kicsit kellemetlennek erzem ezt a szituaciot.


2023. jan. 9. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Hogy képesek emberek együtt lenni valakivel aki konkrétan büdös?!

Nem kell bunkónak lenni.

Elmondod hogy használjon dezodort mert izzad és büdös. Pont.

2023. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Csak őszintén, szerintem ezért mèg nem fogtok szakítani, lehet hogy neki fel sem tűnik :D Férfiként nálam is előfordul az ilyesmi, munkámból adódóan sokat izzadok, de akkor vedd rá valahogy hogy ha hazaér, zuhanyzással kezdje, én is ezt csinálom :D
2023. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Siman szolnek. Ha a paroddal nem vagy olyan viszonyban, hogy barmit el tudjatok egymasnak mondani, az eleg baj. Nyilvan nem bunko modon, hogy fu de gci budos vagy, fujd mar be magad… Hanem normalisan. Ezen normalis ember nem bantodik meg, lehet o nem erzi, bar a honaljszag pont az erosebb szagok koze tartozik, de lehet szimplan rossz a szaglasa allergia vagy barmi miatt es nem erzi.
2023. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem budos, csak sajnos izzados tipus, szerintem ugy van ahogy a 2. Mondja, nem veszi eszre
2023. jan. 9. 20:19
 5/16 A kérdező kommentje:

De tenyleg ezt hogy lehet normalisan mondani?

Figyelj, erzem hogy picit izzadsz, befujnad magad?

Borzaszto hulyen hangzik de nem jut jobb eszembe

2023. jan. 9. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Pont így
2023. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, en a baratomat siman elkuldom fogat mosni barmikor, szokott magatol, nyugi, csak nem ez az elso dolga reggel, es ha nekiall puszilgatni mielott elment volna, raszolok, hogy menjen es utana puszilgasson XD
2023. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem így basszus, először zuhanyozon le, aztán fújja magát.

Izzadt, budos testrészre mióta való dezodor? Csak keveredik a kettő és még budosebb lesz.

Furdjon meg b@sszus,ilyen egyszerű.

2023. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha érzem a férjemen, hogy büdös, akkor mondom neki. "Húha, picit most le vagy izzadva." Nincs ebben semmi sértő szerintem.
2023. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
"Ön büdös! Kérem végezze el a megfelelő intézkedéseket, a kifinomult higiénia elérésének érdekében!"
2023. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!